SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kociszcze- AKCJA 40-ka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
obliques
lepiej sie spala na łonie natury

w uk karane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
slowem, dodatkowa podnieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Same świntuchy na tym forum....

W łapach mam takie zakwasy, że ledwie za kierownicę jestem w stanie złapać Dziś był basen- godzina.
Jedzenie: dzień warzywno -owocowy, organizm tego zażądał, żarłam zieleninę jak królik, a że upał tu był cały dzień, to i jeść bardziej się nie chciało....

Dziewczyny- dywanu nie mam, a przy skokach nie o hałas chodzi, tylko o stare stropy, podłoga się trzęsie i przedmioty z półek spadają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajna kamienica pewnie niedlugo sypnie sie trocinami ze stropu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Mnie na czereśnie nosi... i na bób... pojadłabym w dużych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
No to załatwiłam się na cacy- po wiosłowaniu mięsień (chyba zginacz palców)na prawym przedramieniu potwornie boli mnie i jakby- skrzypi Dopiero teraz dowiaduję się, ile rzeczy robię prawą ręką- problem mam nawet ze złapaniem długopisu!
Dziś byłam na basenie- pi kilku basenach żabą już nie mogłam wytrzymać, grzbiet też był za trudny, poćwiczyłam tylko nogi. Jak teraz ćwiczyć, bo odpada wszystko z obciążeniem- hantli ani hantelek nie podniosę, pompki nie zrobię, zostają przysiady i brzuszki?!

Jedzenie: truskawki, ogórki, kalafior, szczypior, cebula, jajka, kiełbasa prawdziwa, masło, tatar, suple od sponsora.

No i jeszcze o urodę postanowiłam zadbać- poszłam na solarkę, spiekłam sobie tyłek, wyglądam jak pawian...NN mało nie dostał zawału ze śmiechu, to nie sprzyja romantycznemu pożyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Zrób sobie przerwę na parę dni. Ostatnio miałam dwie kontuzje, też musiałam przystopować ale przeszło na szczęście. W barku też mi skrzypiało i przeskakiwało. Zdrówka!
Solarium to zło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
spiekłam sobie tyłek, wyglądam jak pawian...NN mało nie dostał zawału ze śmiechu, to nie sprzyja romantycznemu pożyciu
Zawsze możesz zrobić jajka sadzone podane prosto z "patelni" prawie jak w HOT SHOTS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kociszcze


...spiekłam sobie tyłek, wyglądam jak pawian...

moczenie pupy w misce z kefirem może pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podobno ciężki przypadek

Następny temat

nie wiem co ja robie

WHEY premium