SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kociszcze- AKCJA 40-ka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Dzięki dziewczyny:) No to foty idą, te w różowych gatkach są z dziś. Oj, jeszcze dużo roboty przede mną i moim organizmem, do 50-tki się wyrobię







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale masz szczuplutkie nogi! I brzuch ci wessało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Dobra robota, brzuszek się wssał, nóżki szczuplutkie

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kociszcze

Z przyjemnych rzeczy- spotkałam znajomą, która nie widziała mnie rok. Wrzasnęła na całą ulicę:"Ale jesteś chuuuudaaaa!"


To ja powtórzę za tą Twoją znajomą "Ale jesteś chuuudaaa!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Laski, jesteście cudowne, choć coś chyba z oczami nie do końca teges bo mnie się wydaje, że niewiele się zmieniło....
Na razie pozdrawiam z Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu (tu m.in. "Samych Swoich" kręcono)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak . czyli trzeba bedzie kombinowac caly czas z kortyzolem i zobaczyc czy cokolwiek to da , ale fajnie chudniesz, talia jak marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kocie nastepnego roczku z sukcesami.
Nie wiem czy to inaczej pada swiatlo czy opalenizna ale bardziej stawiam to na poprawe jednak jakosci ciala, ktore wyglada jedrniejsze i skora bardziej napieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
brzusio wsyslo i na nogach glownie widac poprawe jakosci cialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Kocie kolejnego udanego roku

Nogi masz szczuplutkie, talia osy, coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
No i cyc Ci został, u mnie coraz biedniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podobno ciężki przypadek

Następny temat

nie wiem co ja robie

WHEY premium