SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta na siłowni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Witam. Właśnie zaczęłam chodzić na siłownię, ponieważ doszłam do wniosku, że trzeba zadbać o swoje ciało. Jestem kobietą więc zależy mi na wyrzeźbieniu ciała. Chodzę 5 lub 6 razy w tygodniu. Niestety nawet nie wiem jak mam zabrać się za układanie treningu na siłowni. Dieta już jest ale treningu brak. Może ktoś potrafiłby mi pomóc ?

Kobieta
Waga- 65 kg
Wzrost - 160 cm
Wiek - 20 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
głupio to może być jak byś narobiła w gacie na siłowni
Siłownia jest od tego, żeby ćwiczyć i Ty to robisz więc nie ma co być głupio tylko bierzesz się w garść i lecisz z koksem W końcu ćwiczysz dla siebie a nie dla innych

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w regulaminie znajdziesz propozycje treningów dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4308
Hej:) swoją przygodę z siłownią (dzisiaj!) rozpoczęłam TRENINGIEM NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'. polecam :) https://www.sfd.pl/-t840097.html tutaj masz zbiór treningów. do wyboru do koloru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Dziękuję ślicznie za pomoc ! : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Chciałabym jeszcze zapytać czy są jakieś ćwiczenia zamienne z podnoszeniem sztangi. Pytam, ponieważ zauważyłam, że jestem jedyną kobietą ćwiczącą na mojej siłowni ze sztangą i muszę przyznać, że mężczyźni dość dziwnie na mnie patrzą :) Czy jest jakaś maszyna na której mogłabym wykonywać ćwiczenia zamienne. W treningu by Obliques z 'Odchudzania łopatologicznego' właśnie dwa pierwsze są z tą sztangą. Czy nie da się tego na coś zamienić ? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Jak patrza to dobrze Gprzej gdyby sie odwracali z odraza Wyluzuj, moi sie przyzwyczaili juz po paru razach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Nie da się zamienić tych ćwiczeń na maszyny. Ćwiczenia ze sztangą dają najlepszy bodziec fizyczny, a tego przecież chcemy prawda?

Facetami się nie przejmuj... przyzwyczają się. W końcu ćwiczysz dla siebie.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-26 18:50:10

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
No niby tak ale żeby chociaż jedna kobieta tam ćwiczyła a tak to sami faceci ! i tak mi trochę głupio, no ale jeżeli nie da siętego zastąpić to chyba jednak muszę to robić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
U mnie to samo Musze ci cos wyznac: wiekszosc z nich jest tak zapatrzona na swojego bica, ze nawet jakby Angelica Jolie cwiczyla kolo nich to i tak by nie zauwazyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
nooo to chyba na każdej siłowni tacy są ! :D no ale też jest paru, że obserwują a mnie to najnormalniej zawstydza : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to sie nie nadajesz na silownie, albo idziesz i robisz cos dla siebie albo zajmujesz sie mysleniem co inni o tobie mysla, za 20lat zrozumiesz ze inni w ogole o Tobie nie mysla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowa i zielona

Następny temat

Jaki spalacz dla dziewczyny ??

WHEY premium