SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i Marchewka / Agueda / podsumowanie str. 13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
cieszę się bardzo, tylko nie wiem czy powinnam cięcia będą takie jakie zalecisz :) no ostatni miesiąc trzeba konkretnie docisnąć
takie jedno jeszcze pytanie: czy w przysiadzie priorytetem są sztangielki? bo chętnie zamieniłabym na sztangę przy 10tkach. zwiększając ciężar osłabia mi to chwyt, który jest potrzebny następnie do wiosła i rdl.

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
jestem, żyje w totalnym niedoczasie w tym tygodniu, nadgodziny :/ wszystkie treningi odbyły się, teraz już idę spać a rano o 5 wyjeżdżam na szkolenie do Warszawy. wracam w niedziele wieczorem. przepraszam za brak aktywności, w niedziele wieczorem lub w poniedziałek rano uzupełnię wszystkie wypiski

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Możesz zamienić na sztangę.
No, dobrze, że się zameldowałaś, bo już się zaczynałam martwić

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
witam :) wróciłam, wszystko uzupełniam. przepraszam za brak wypisek. w tym tygodniu dałam sobie nieźle w kość na treningu. do tego doszły problemy i nadgodziny w pracy. wracałam do domu, gotowałam i szłam prosto do łóżka odsypiać zmęczenie.

------------------------------

Dzień 51 - 20.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter, bcaa



A1. progres jest, następnym razem muszę kogoś poprosić żeby podał mi sztangielki - ciężko jest się wdrapać na skos 45st. z dwiema 9tkami
B1. przy 10 powtórzeniach spróbuję zaatakować w ostatniej serii kolejną sztabkę czyli łącznie 33kg
D1i2. musiałam zrobić ze sztangielkami, mistrzowie bicepsa zablokowali na dobre gryf łamany

+aeroby eliptyk 35minut średnie obciążenie 13/20



Dzień 52 - 21.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter

DNT


Dzień 53 - 22.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter, bcaa


plus interwały 4x 20/40 (szybko/wolno) obciążenie 8/20 plus do pełnych 15 minut średnim tempem aeroby

A2. auć nogi z galarety
B2. delikatny progres w ciężarach - ogień
C2. jw


Dzień 54 - 23.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter

interwały na eliptyku 8x20/40 (szybko/wolno) obciążenie 11/20 plus spokojnym tempem do pełnych 20 minut

----------------

jestem z całego tygodnia bardzo zadowolona - ciężary bardzo dobrze zaplanowane, do tego porządne interwały w piątek. efekt - patrz poniedziałkowe pomiary





Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-11-26 20:06:33

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
Dzień 55,56 - 24i25.11.2012





Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter


DNT - wyjazd do Warszawy na szkolenie z dietetyki w sporcie. mega dużo nowej wiedzy. będę potrzebowała trochę czasu na ogarnięcie tej wiedzy

najbardziej jestem z tego zadowolona, że udało się zrealizować w 100% miski. jedyne co jestem trochę niewyspana




Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-11-26 20:11:02

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
Dzień 57 - 26.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter


postanowiłam zrobić DNT, jestem jednak niewyspana i zmęczona po całym tygodniu. kiepsko byłoby po powrocie o 22 w niedziele, rano dnia następnego po 6 przywitać się z dziesiątkami.


-----------------------------------------


pomiary dzisiejsze:


uwielbiam takie spadki - mało na wadze, dużo w cm
co tu dużo pisać, tydzień zaliczam do bardzo udanych. czuję, że ciało bardzo dobrze zareagowało na rotację. no i łydka drugi tydzień na minusie, a ciężko to miejsce jest u mnie ruszyć.


od tego tygodnia (9tego) jedyne zmiany to zamiana 3x15 na 4x10.
ciekawe jestem czy znacząco wzrośnie czas wykonywania treningu. do tej pory zarówno 20tki i 15tki zajmowały mi średnio 40-45minut






Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-11-26 20:21:58

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Polecam się na przyszłość
Czas wykonywania treningu jakoś znacząco nie powinien się zmienić
Pomiary prezentują się bardzo dobrze, zresztą podkręcę trochę atmosferę i uchylę rąbka tajemnicy - na zdjęciach też to bardzo ładnie wygląda

Czekam na wrażenia z dziesiątek

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
dzięki za tak miłe słowa , tylko już nie chwalić, bo centymetr się zatnie i co zrobimy?


Dzień 58 - 27.11.2012


Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter, bcaa


A1. zajęta była druga sztanga. dlatego ze sztangielkami
A2. jestem mega zadowolona z techniki, po 2miesiącach ze sztangielkami nie pochylam się już tak znacząco do przodu
B1. ciężar dobrany idealnie, w przyszłym tygodniu nie zwiększam
B2. do tej pory robiłam RDL nieodkładając sztangi. dziś rozmontowałam stepy na pół, zwiększyłam ciężar i w każdym powtórzeniu odkładałam
C2. nie zwiększam ciężarów w najbliższym czasie, za każdym razem znacząco obciąża prawe kolano
D2. pozostanę na przyszłość z 3 i 4. ostatnia seria z zaciśniętymi zębami. 5tka to zdecydowanie za dużo jak na mnie (na razie )


10tki dość przyjemne. czas treningu znacząco się wydłużył przez szykowanie ciężarów, ćwiczyłam trochę później niż zwykle i nie miałam siłowni na wyłączność

no to idę jeść śledzia i spać







Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-11-27 18:36:46

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
Dzień 59 - 28.11.2012
interwały na eliptyku 9x20/40 (szybko/wolno) obciążenie 11/20 plus średnim tempem do pełnych 15 minut
Suple: omega3, ZMA, wit.D, wit.C, błonnik, cla, fat transporter



sometimes you just need to start again, in order to fly...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kij i Marchewka / Kendra/podsumowanie str.13

Następny temat

Kij i Marchewka/ malgo421

WHEY premium