SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing a silownia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 940
Rekreacyjnie chodzilem na silownie 4 razy w tygodniue , cwiczylem gralem w pilke .Pół roku temu odkrylem kick-boxing który mnie bardzo zafascynował[chociaz z rozciaganiem i kopieciami jeszcze nie najlepiej].Troche opuscilem silownie ale teraz chce wrócic.Czy istnieje jakis specjalny trening na silowni dla kick boxerów.Na jakie partie mieśni trzeba kłasć nacisk?Dostęp do profesjonalnej siłowni mam raz w tygodniu, a do mniej profsjonalnej[hehe no niestety piwnica =gryf prosty , łamany , hantle] dwa razy w tygodniu.Pzrymierzam sie do zakupu HmB i kReatyny.Jak wpłynie ona na muj trening?[na silowni wiem jak ale czy nie bedzie przeszkadzalo to w kick boxingu kreatyna ma dziłannie anaboliczne].Jezeli ktos moze mi pomóc to bardzo bym prosił o szczera odpowiedz oraz przykładowy plan treningowy na 3 dni.Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Już czas rozpocząc wielki wyścig tu przegrana nie wchodzi w gre. Pokonac siebie to liczy się!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Moim zdaniem bez sensu jest lapac mase jak sie trenuje tak dynamiczny sport jak kick-tylko Cie to spowolni albo sie przetrenujesz bo kickboxerowi potrzeba duuzo kalorii i mozesz nie nadazyc z ich dostarczaniem.Lepiej rob sobie obwodowke-podrzezbisz sie i zlapiesz kondyche potrzebna podczas sparingow i walk tylko nie za czesto bo przecholujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jesli traktujesz kick jako ciwiczenia aerobowe to skup sie na silowni a jesli silownia jest dodatkiem do kicku to juz inna sprawa. Co jest Twoim priorytetem?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
ja mam podobną sytuacje tyle tylko że nie cwiczyłem wcześniej na siłce a więc z chcecią się dowiem a moim priorytetem jest kick a siłka jako dodatek


-=Pit-Bull Gangland=-
..:...::: KWAS :::... :..

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
w taki razie trening nei na mase ale na wytrzymalosc i sile i odradzam cwiczenie nog na silowni trenuj mniejszymi ciezarami ale za to rob wiecej powtorzen dobieraj obciazenie tak zebys mogl np 12 powtorzen zrobic w karzdej seri

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 358 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15482
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71267 sprawdz ten link, tam cos jest na ten temat

powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 940
znaczy sie ja trenuje tylko dla siebje , dla samobrony na ulicy i nie mysle o zadnych zawodach, a na silownie lubje chodzic.Jezeli ktos trenuje podobnie chetnie wymienei sie uwagami i spostrzezeniami

Już czas rozpocząc wielki wyścig tu przegrana nie wchodzi w gre. Pokonac siebie to liczy się!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 940
czytalem pare postów zwiazanych z interesujaca mnie tematyką https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=29484&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA , i musze pwoiedziec ze spoko, tylko kto ma na to czas?>Postram sie w takim arzie cwcziyc wsztsko oprócz nug malymi ciezarami ale duzo powtórzen.W mojej oecniej sytuacji bede robil , barki , biceps , triceps , brzuch malym obciazeniem.Jezeli ktos trenuje tak amatorsko jak ja to chetnei sie wymienie uwagami

Już czas rozpocząc wielki wyścig tu przegrana nie wchodzi w gre. Pokonac siebie to liczy się!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz ja tez trenuje kicka i tez chodze na silownie... moim zdaniem silownia nie bedzie Ci w treningach przeszkadzac a wrecz przeciwnie.... duzo ci pomoze. bo jak wiadomo treningi kb sa dosyc trudne i trzeba miec w sobie troche sily aby dac rade. a co do kreatyny: kretka przeciz zwieksza sile i wytzrymalosc wiec tez ci troche pomoze w trenowaniu. A co do cwiczen na silowni co pomoga w kb... hmmm... nie mam zielonego pojecia... ja trenuje tak jak zwykle... mam swoj plan i cwicze wedlug tego planu.... propopnowalbym ci zajrzec na stronke jakiegos boxera tam na pewno jest opoisany jego trening na silowni... w osotatnim ckm'ie chyba albo maximie (albo w innej gazetce) jest trening Przemka Salety luknij sobie

"Pij mleko, będziesz duży (jak ja)" B.Linda (buahahahahha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
ja chodze na silownie i trenuje obecnie kicka i masa idzie tylko trzeba zadbac o bilko i o wegle i bedzie oki acha potrzebujejkais fajnych rozpisek na silownie wlasnie dzla kick boxerow albo boxerow tylko jakies sprwdzone na sile i szybkosc oki jak cos bedziecie milei to dajcie znac ovbecnie robyie taki trening
TRENING KULTURYSTYCZNY DLA BOKSERÓW
trening 3 x tyg Pon-Sr-Piat lub Wt-Czw-Sob
_________Cwiczenie________________________serie_______powtórzenia_______
Rozgrzewka i rozciąganie
1. Wyciskanie w lezeniu_____________________3_____________8_____________
2. Wyciskanie klasyczne stojąc______________3____________10_____________
3. Podciąganie wzdłuż tułowia_______________2____________10_____________
4. Wznosy hantli bokiem_____________________2____________15_____________
5. Podciąganie sztangi w opadzie____________2____________12_____________
6. Przysiady________________________________3____________20_____________
7. Wyprosty nóg_____________________________3____________15_____________
8. Uginanie nóg_____________________________3____________15_____________
9. Wspięcia na palce________________________2____________20_____________
10.Unoszenie przedramion nachwyt____________2____________25_____________
11.Wznosy tułowia z obciążeniem_____________3____________12_____________
12.Skłony boczne ze stzngielkami____________2____________20_____________
13.Szrugsy__________________________________3____________12_____________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 940
to jest 1 trening? Czy ty te kilkanascie cwiczen dzielisz na 3 dni?

Już czas rozpocząc wielki wyścig tu przegrana nie wchodzi w gre. Pokonac siebie to liczy się!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkice technik bjj!!

Następny temat

trening thaiboxu

WHEY premium