SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaszmir...--- dalsza droga

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
ale grupa się zebrała :) dotyczą mnie wszystkie trzy rzeczy: i ivf i mięśniaki i małż z dolnośląskiego

azzi, mięśniaki przeszkadzają albo i nie, zależy gdzie umiejscowione
np. podsurowicówkowe rosną na zewnątrz macicy i one nie przeszkadzają, śródścienne już owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Jako zrodlo wapnia tez stosowalam skorupki jaj ale krotko bo jakos nie moglam przyzwyczaic sie do tego trzaskania miedzy zebami jak posypywalam nimi potrawe. Mialam zmielone na drobniutko ale i tak trzeszczaly Teraz mam wapno z wit d z Olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Kokosie dzieki, wyprobuje taka paste na moj chleb fasolowy, ktory dzis znow pieke a takie cus ze skorupek mam gdzies bo mama mi dala, tylko zapomnilam, ale podobnie jak Luni jakos mi nie podchodzily bo ja je popijalam woda a nie kamuflowalam w zywnosci.

azzi no ze 2-3 byly male a reszta calkiem spora. Jutro tez ide na krew, ale bedzie moze z 3-4 to juz pikus
Co zas do miesniakow to rzeczywiscie co lekarz to inna opinia. Mi powiedzieli ze moje sa tak umiejscowione ze teoretycznie nie powinny przeszkadzac.

ziuta dzis bedzie dzwonic endo i bedzie chwila prawdy o vit. D ale i tak musze sie rozejrzec bo sloneczka to teraz malo a i ja wogole usze go niestety unikac

Arkonaczyli mamy taki sam los widac


Sobota i niedziela -- beztreningowe
Miska sobotnia trzymana ( przynajmniej jesli chodzi o kalorie )a niedzielna niedojedzona wiec jej nie zamieszczam. Spalismy do 11 a z lozka zwleklismy sie przed 2 ( ogladalismy film na lapku, zeby nie bylo innych domyslow)










Zmieniony przez - kaszmirka w dniu 2012-12-17 06:45:16

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Oj tam Kaszmirko film w niczym nie przeszkadza.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
luni no w sumie tak

trening z wczoraj:
-- 10 min wiosla

-- hantle i pilka: superserie 3x 10-12
1a. wyciskanie sztangielek skos
12x7; 12x8; 6x10
1b. przenoszenie sztangielki leząc prostymi rekami
12x6; 12x7; 10x7

2a. wznosy ramion bokiem (bez piłki)
12x2x3; 12x1x3,5
2b. wznosy łydek siedząc na piłce ( wreszcie na stepie a nie na ksiazce )
30x3x krazek 15

3a. francuskie uginanie reki ze sztangielka siedząc
12x3; 11x3,5; 10x3,5
3b. uginanie ramion na piłce
12x5; 12x5,5; 11x5,5

4b. przysiad ze sztangielkami (bez piłki)
12x10; 12x12; 12x14
4b. wznosy bioder leząc na podłodze
12x3xkrazek 10

- HIIT orbi

do miski warzywa: papryka, szparagowa, pomidor,
leki: quwnsyl. kortyzon, L-Thyroxin, Duphaston ( szlag mnie trafia bo @ nie mam juz od przeszlo 2 miesiecy )
suple: mega3, selen, kurkuma
picie: zielona, mate, kombucha

Zaraz ide pomachac nogami i zrobic ze 30 min na orbim. Powinno byc GPP ale znow zle spalam tj od okolo 24 do 4:30




Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzielnie ćwiczysz, ja już tęsknie...
W sprawie snu, próbowałaś melatoninę? Na mnie ładnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
azzi e tam ladnie, mam wyrzuty ze powinnam wiecej, moze z znowym rokiem bedzie lepiej

Nie jeszcze nie probowalam, ale zapamietam sobie. Dzis wezme ze 3 tabletki ZMA -- moze pomoze. Twraz spiaca jestem ajak przyjdzie co do czego to bede sie z boku na bok przekrecac

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko to masz sie z ta @ Moze zacznij pic te ziola co ja bo zobacz, ze ja po nich mialam blyskawicznie @ przedterminowo. Pije je nadal i jest ok.

Mam do Ciebie pytanie odnosnie orbiego i wioslarza. Wygrzbalam stary post Cutryny, ktora kupowala orbiego i wypowiadalas sie tam, ze wioslarz daje dobrze popalic. Teraz zglupialam bo moze lepiej tego wioslarza poszukac i kupic niz orbiego. Na wioslarzu nigdy nie cwiczylam i z wyobrazni mam obawy czy moglabym na nim cwiczyc bo mam dyskopatie i skolioze boczna. Orbi to wiem, ze mi nie zaszkodzi a i z bieganiem nie zawsze mozna pojsc na dwor bo albo mroz albo chlapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
luni z checia bym zaczelam pic, ale nie wiem czytu to wszystko dostane tak szybko. Puki co wiec biore tabsy na wywolanie, bo mam dosc tego stanu

Jesli zas chodzi o sprzet to ciezko powiedziec. Ja na wioslarzu puki co robie rozgrzewke. Mam zamiar tez na nim dolaczyc aeroby. Interwalow czy HIIT boje sie robic, bo jak robilam to pasek sie przetarl i sporo bylo zachodu no i koszty z naprawa zwiazane. Pewnie inaczej jest gdy ma sie do czynienia z profesjonalnym wioslarzem.
Moj maz zas wogole nie cwiczy na wioslarzu tylko na orbim bo mowi ze go to bardzo nudzi. Pewie najlepiej jakbys miala mozliwosc wyprobowania i wtedy bys zobaczyla czy Ci pasuje.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko pokazalam Obli wioslarza jaki moglabym kupic i stwierdzila, ze szkoda na niego kasy.
Na orbim smigalam na silce i mi sie podobalo ale z wioslem nie mialam do czynienia.
Widze w treningach,ze tez uzywasz orbiego powiem Ci, ze mam na niego ochote bo nie zawsze chce mi sie biegac a nie mam pomysly czym zastapic bieganie.
Biedna jestes z ta @
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie z termogenikami

Następny temat

potrzebuję pomocy w utracie wagi.

WHEY premium