SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 35: Khalidov vs. Karaoglu - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zgadnijcie jaka byłaby reakcja innych muzułmanów (tych bardziej radykalnych również), gdyby Mamed powiedział, żeby nie przyjmować uchodźców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobra dobra ,ale śmiesznie trochę ,że Turek z Czeczenem walczą na Polskiej ziemi o mistrzostwo Polstatu a lud przyklaskuje

Mało o Gamerze a tak na prawdę to on pokazał klase i szkoda ,że wiąże się z KSW dłuższym kontraktem... ehhh zastopowanie niezłego prospecta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Yoshi wiadomo jaka by była, ale jakby miał odrobinę szacunku dla Polski, bo to dzięki Polsce jest bogaty, ma rodzinę i jest znany to by się na ten temat nie wypowiadał a on wręcz przeciwnie.
Podśpiewuje w dodatku hymn i teraz pretensje do Polaków? Coraz więcej ludzi edukuje się o tej religii i to jedyny plus tego wszystkiego.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Yoshi87
Zgadnijcie jaka byłaby reakcja innych muzułmanów (tych bardziej radykalnych również), gdyby Mamed powiedział, żeby nie przyjmować uchodźców


Polscy tatarzy-muzlumanie mowia by nie przyjmowac, wiec on tez by mogl.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
2 miliony uchodźców z Syrii przebywa tylko w Turcji, drugie tyle jest w okolicznych krajach. Chętnych na przyjazd do Europy jest więcej, z różnych części świata, ukrywają to niszcząc dokumenty (nawiasem mówiąc, tysiące brudasów chodzi po Europie bez dokumentów, a my potrzebujemy wizy na wjazd do Rosji czy USA, to kolejny skandal!). Jeśli nie powstrzymamy tej fali to przybędzie ich tylko więcej.

Obracamy się w oparach absurdu, bo uchodźca z definicji tego słowa, to osoba, która opuszcza kraj ogarnięty wojną i zostaje w pierwszym kraju, gdzie wojny nie ma. Z czego wynika, że każdy jeden brudas z pontonu to imigrant zarobkowy, bo pędzi do Niemiec po zasiłki a nie pokój.

Wypowiedź Mameda to bezczelność.

EDIT,
Zapomniałem dodać, że Turcja i Bruksela negocjują swobodny BEZWIZOWY przepływ ludzi w dwie strony. Już w tym roku miało dojść do realizacji umowy stowarzyszeniowej, Sprawy idą właśnie w tym kierunku o którym tutaj mówimy... ludzie pobudka!


Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2016-06-03 00:11:58
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
xper, gamer nie jest taki dobry na jakiego go kreują i za jakiego sam się uważa
potrenuje to może będą z niego ludzie


Zmieniony przez - Grunia w dniu 2016-06-03 10:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Bedzie jak zawsze - Pudzian sie "odbuduje" na kilku freakfightach , Mamed wróci za rok wygrywając z ogórem na poczatek - juz słysze jego słowa - powracam , wtedy nie byłem sobą , badzcie ze mna , robie to dla was czyli wszystko po staremu kasa musi płynąć

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Grunia
xper, gamer nie jest taki dobry na jakiego go kreują i za jakiego sam się uważa
potrenuje to może będą z niego ludzie



Zmieniony przez - Grunia w dniu 2016-06-03 10:10:59


No stójkę musi trenować

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Oświadczenie Chalidowa:

W odniesieniu do pojawiających się w mediach krzywdzących insynuacji i pomówień dotyczących przygotowań do mojej ostatniej walki, która odbyła się 27 maja 2016 r., pragnę z całą stanowczością zaprzeczyć jakobym w jakikolwiek sposób identyfikował się z przesłaniem pieśni towarzyszącej wejściu na ring Aziza Karaoglu. Nie akceptuję, co podkreślałem wielokrotnie, mowy nienawiści, podżegania do walki rasowej czy religijnej. Ani 27 maja tego roku, ani w żadnych innych okolicznościach nie propaguję kojarzonych z organizacjami terrorystycznymi utworów ani idei.
Film, który pojawił się w Internecie i stał się źródłem wielu krzywdzących dla mnie wypowiedzi i komentarzy, jest zmanipulowany.

Wyjście do walki to czas na mobilizację, na ostatnią wymianę zdań z ludźmi z mojej ekipy. To czas na koncentrację i opanowanie nerwów. Kibice, którzy oglądają moje walki od lat, widzieli to wielokrotnie i doskonale o tym wiedzą. Również w poprzedni piątek przed walką koncentrowałem się dokładnie w ten sam sposób, w jaki robiłem to do tej pory.

Przez wiele lat do kolejnych zwycięstw niósł mnie doping i brawa tysięcy polskich kibiców. Wierzę, że w przyszłości również będę mógł liczyć na Wasze wsparcie - bez niego moje sukcesy nie byłyby możliwe.

Zawsze otwarcie mówiłem, że jestem muzułmaninem. To po prostu religia, którą praktykuję. Dla mnie jest ona religią pokoju i szacunku wobec innych, choć zdaję sobie sprawę, że w gronie wyznających ją osób, tak jak wśród wiernych innych religii, zdarzają się również ludzie o niebezpiecznych i radykalnych poglądach. Zawsze byłem i będę przeciwnikiem wszelkiej maści radykalizmu religijnego. To się nigdy nie zmieni.

Mamed Khalidov
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Było już
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt - wyniki i dyskusja

Następny temat

SEMINARIUM: ŻYWIENIE W SPORTACH WALKI POZNAŃ

WHEY premium