SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 35: Khalidov vs. Karaoglu - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
W ogóle TCM = sterydy :D Imigranci = pokój.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
Ciekawe jak odniosa sie do ostatniej gali wlasciciele. Kolejny raz walek w walce wieczoru do tego ta rewelacja z hymnem al kaidy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Grunia
Biały19894
Z innej beczki.

Jak wykupiłem dostęp przez sms, czyli NrKartyDekodera.walka na 7043 to kiedy mi te 40 zł z konta na telefonie zejdzie?

Bo na razie nie zeszło i nie wiem czy się cieszyć czy może potem będą mnie Kawule ścigać


Nie zejdzie Ci, będziesz miał doliczone do rachunku za tv


Dzięki, nie wiedziałem, że tak jest. To jak będę im teraz przelew robił za abonament to zapłacę 40 zł więcej i już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Rączka do góry komu naganę lub banika?
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
oglądałem po raz drugi na spokojnie walke azisa i dwie pierwsze rundy dla mameda trzecia dala azisa i tyle w tym temacie, ktos inny widzi to inaczej spoko ale po co to sie wyzwac przez internet bez sensu kozaki są na ulicy a nie za monitorem
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cała walka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106







wywiady z mirasem są bezcenne

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chalidov od drugiej rundy kładł się na plecy po praktycznie każdym ataku Karaoglu powinni odjąć punkt na 100%, choć przyznam, że Karaoglu też niespecjalnie błyszczał. Miras przynajmniej szczerze. Chalidov - Karaoglu to już w walce Wójcik - Fijałka mimo, że wagę wyżej tempo walki było lepsze i kondycyjnie też znacznie lepiej się prezentowali.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Nie mam pojęcia jak można rundę drugą przyznać Mamedowi

Też obejrzałem dwa razy. Ciosów niewiele, Mamed dwa razy delikatnie otarł rękawice o czoło Aziza. W parkiecie kilka ciosów bez żadnej mocy.

Za to 6 totalnie niewyjaśnionych wywrotek na plery. Dodatkowo 5 śmiesznych obrotówek, po których leżał, w tym jedna dosłownie jak baletnica z nogą, która miała zadać cios 2 metry od głowy Aziza. Jeden raz zaciągnął Aziza do parteru. Plus z dwa razy po prostu się położył unikając starcia będąc blisko. Nie chce mi się liczyć dokładnie, ale wychodzi 14 taktycznych samogleb, na plery tylko w rundzie drugiej!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt - wyniki i dyskusja

Następny temat

SEMINARIUM: ŻYWIENIE W SPORTACH WALKI POZNAŃ

WHEY premium