SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 35: Khalidov vs. Karaoglu - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211070

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Ci co doszukują się zwycięstwa Chalidowa może w to uwierzą. Szkoda słów. Gratuluję, dzięki takim jak wy nadal będą wałki szły.
1

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Mamed po walce mówi do Aziza "You Win", oddaje mu pas, bo dobrze wie że to przegrał aż tu nagle w późniejszych wywiadach mówi że 2 rundy wygrał chyba była rozmowa z szefami KSW i rura mu zmiękła :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
K_PS
oświadczenie aziza
" Witajcie Polsko, witajcie fani KSW. Po pierwsze chcę wam podziękować za wsparcie podczas walki z Mamedem Chalidowem. To była dobra walka a ja lubię walczyć i zrobiłem co potrafię dla Was i dla KSW. Chcę jedynie powiedzieć, że KSW popełniło duży błąd, użyli złej piosenki na moje wejście do klatki. Bo ja chciałem użyć tego samego utworu, którego użyłem w walce z Maiquelem Falcao. Możecie ją odnaleźć w internecie, a więc to nie jest moja pomyłka a KSW. To jest teraz powodem dla którego ludzie mówią o zagrożeniu islamskim terroryzmem. Staram się jedynie być dobrą osobą, być dobrym ojcem rodziny. Mamed również jest dobrą osobą, tak jak ja, nie jest terrorystą. Wyznajemy jedynie Islam i nie popieramy terroryzmu. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy i chcę wrócić i walczyć ponownie w Polsce. "



Beka na całego. Kawulowi mp3 w laptopie się pokręciły :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierzcie muslimowi. Wychodził już do tej piosenki na KSW 31 i wtedy jakoś sprostowania nie pisał. W dodatku jest ochroniarzem imama, który należy do salafitów. Tu co nieco o kłamstwie w islamie http://kafir.blog.onet.pl/2011/05/27/klamstwo-w-islamie-2/ Mamed też na ważeniu mówił stójka tylko stójka 27:36

a cały czas kładł się na plecy.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-05-30 14:37:50

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-05-30 14:41:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
a wy dalej o decyzji haha, rozumiem dylematy nad bliskimi decyzjami, ale trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby twierdzić, że Mamed słusznie decyzją wygrał.
Co do 1 rundy nikt nie ma wątpliwości, 10-9 Mamed
2 runda - obaj ch**a zrobili, może ofensywy więcej pokazał Mamed, ale on się ciągle kładł na plecy unikając walki więc powinien ją przegrać 10-9.
Nawet jeśli uprzeć się przy tym, że Mamed wygrał 2 rundę i że w tej rundzie nie powinien stracić -1pkt to 3 runda to minimum 10-8(licząc bez odjęcia pkt). Mamed robi fikołki, kładzie się na plecy, ląduje na deskach po mocnych ciosach Karaoglu, nawet ten ma próbe gilotyny i Mamed nie robi nic.
Jakby była 4 runda to może i Karaoglu by go skończył. W UFC miałby odjęty 1pkt/2pkt lub byłby zdyskwalifikowany i wgl do decyzji by pewnie nie dotrwał bo tam jest 5 rund.

To co Mamed robił to nazywa się unikanie walki bez żadnej próby ofensywy, to powinno być karane / punktowane na korzyść przeciwnika.

Karaoglu to wygrał takie są fakty, decyzja to wałek



Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-30 10:22:49


Pełna zgoda. Żywo dyskutować to można o decyzji Lawler - Condit a nie tym, perfidnym wale.
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Dajcie sobie spokój, przegrał i tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Dremor napisal, ze wygral Mamed, a Wy dalej swoje. ;/
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
MAMED górą i tyle w temacie.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
chyba guro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A cebule zapiekają stuleję i minusują posty, które mówią prawdę.
9
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt - wyniki i dyskusja

Następny temat

SEMINARIUM: ŻYWIENIE W SPORTACH WALKI POZNAŃ

WHEY premium