SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOXIARSKI WYPAD!!OCENA FORMY!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Za nogi się weźcie bo słabiutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
No wlasnie mamy postanowienie zeby wziasc sie ostro za nogi,hehe

wczoraj robilismy barki+kaptury+brzuch
wycisk hantli siedzac-38kg na stronewycisk do karku sztangi,w ostatniej serii 90kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Brzuch do ****y klatka slaba. Ale ogolnie widac ze cwiczycie wiec nie jest zle, na lato w sam raz i wygladacie lepiej od wielu co tu fotki daja miedzy innymi odemnie

Ale anabola nie przefgonicie

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-04-28 12:30:47

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Zawodny - dzieki za opinie i sog
teraz bedzie okres przerwy lub spontanicznych i zadkich treningow - matury:-/
ale po zabieramy sie znowu ostro do pracy
czekamy na dalsze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A po maturach macie wakacje i bedizecie chlac, waletowac pod namiotem, zyjac na kefirach i bulce

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
hehe zobaczymy jak to bedzie
ale raczej nie bedzie duzej roznicy miedzy tym co jest teraz
zadko cos pijemy,a jak juz sie nadazy okazja(piatek-zakonczenie szkoly)to w czasie imprezy zawsze idziemy cos wszamaci sporo wody popijamy

z ta bulka i kefirem to przesadziles,hehe ostatnio dlugi okres bez suplementow i odzywek,w zarcie wlasnie inwestujemy,nie liczymy kalorie ale mamy podstawy i wiemy co trzeba jesc i
zawsze po treningu risotto czy cos w tym stylu
pozdro

Zmieniony przez - SMS w dniu 2007-04-29 14:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Dokładnie...ostatnio w czasie imprezy o 2 w nocy polecielismy cos na mase wszamacA po siłowni zawsze kurs do ziomka(ma knajpe)i tam jemy posiłem potreningowy tj.np:(Sałatka z kurczakiem i risotto)Wiec same dobre rzeczy na maseTeraz znajomy wprowadził zestawy dla sportowców tj.ryz kurczak(piers)i sałateczka...wiec bedziemy do przodu.Tylko trzeba ta mature zdac...Pozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
postep widac

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7987
ogólnie forma dobra, masa solidna, jestem tylko ździwiony bo gdzieś albo czytałem (albo mi się przyśniło ) jak Klimo pisałeś że bedziesz się rzeźbił? ? gdzie Panowie chodzicie do tego znajomego jeśc ? bo jeżeli żarło jest tam dobre to też będe tam czasem wbijał...
powodzenia na maturze
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Do Albina do OREGANO...na ZWM-ie.To jest pizzeria ale ma tam tak jak pisałem dobre sałateczki w razsadnej cenie,rizotto(czy jak tam to sie pisze)i do tego wprowadził zestawy dla sportowców.Polecam knajpe,jedenie jest naprawde dobre zarowno sałatki jak i inne potrawy.

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plegary do krytyki

Następny temat

Po pierwszym cyklu HST

WHEY premium