SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NA START SEZONU - "ODMIEŃ SWOJĄ SIŁKĘ"-WYNIKI str. 22

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Luk_aszz szacun


No nie powiem regulami to regulamin, prace które łamią regulamin powinny w ogóle nie być sprawdzane moim zdaniem.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Słabe bo wykonane w paincie czy co? Czy może zły sprzęt dobrałem? Sprzęt miałem podobny jak ten co zrobił w 3D swój projekt. Może miałem Ci jeszcze pokolorować obrazek? Porównaj sobie mój sprzęt z tym co zajął drugie albo trzecie miejsce (już nie pamiętam) i zobaczysz, że jest mniej więcej ten sam.
Suwnica na nogi
Ławka Tryton HEAVY
Wyciąg Python HEAVY
HD: 15,16,18
HS4 z regulacją
HS6 na ciężary
itd.

To samo miał inny uczestnik konkursu tylko inaczej rozstawione i miał jeszcze krzyżak. Wyłudzenie? Szczerze mówiąc mam głęboko jakiś prezent czy coś. Jak będę chciał to sobie kupię taki sprzęt jaki będę potrzebował. Ne będę bardziej się rozpisywał bo nie ma sensu.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2010-11-03 15:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurva ciężka wojna tutaj się rozpoczeła. :D rabat fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Luk_aszz twoj projekt poprostu wymiata super pomysł a jeszcze lepsze wykonanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1878
Gratulacje

Here comes the Hercules, here comes the POWER!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Na rozluzowanie napięcia wrzucę swój projekt w formie plakatu
http://www.speedyshare.com/files/25004172/Projekt.JPG 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powiem Ci szczerze Merlin89 myślałem że zajmiesz miejsce, może nie pierwsze ale drugie/trzecie. Te projekty które wrzuciłeś w innym temacie super sprawa. Wymagało to dużej precyzji (wiem bo sam zrobiłem coś podobnego). Jedyną wadą takiego planu jest to że się nie rusza, ale to już kwestia gustu.

W sumie podsunąłeś mi pomysł i trochę się na nim wzorowałem. Poza tym DUDA też było widać że mu się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
Ale normalnie ludzie jesteście masakryczni ... Nie możecie znieść tego że ktoś inny wygrał ...

Tu nie chodziło tylko o wybrany sprzęt, ale także o rozmieszczenie, przygotowanie projektu, prezentacje, własne uwagi itd itp ;) Ja jestem zaskoczony jak bardzo chamstwo się szerzy, bo ja tych lamentów inaczej nazwać nie umiem ...

Takie osoby jak Kotlet95 chyba myślą że tylko oni mogą wygrywać. Ciekawe czy jak bierzesz udział w konkursie sms czy też organizatorowi piszesz pretensje w smsach <lol>

Ja też wrzucę swoją pracę, nie uważam że zasłużyłem na miejsce 1-3 mimo że też sporo czasu przy tym spędziłem ;)

www.moja-silka.xn.pl - to mój projekt ;] i dziękuje że duda wspomniałeś o mojej pracy ;]

Bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ktoś pytał o nutę : Paluch - Antykozak

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No trochę żałuję że nie dodałem prezentacji w postaci filmiku lub w power poincie :) z dużą ilością zdjęć i dodatkowo projekty sprzętu w 3D. Ale będą kolejne konkursy póki co cieszmy się z wygranymi;] no i naszym -15% rabacikiem ;] apropo będę miał do oddania trochę sprzętu niedługo temat w targowisku . (atlas , brama , ławka , parę starych gratów :P)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY FITNESS

Następny temat

Recenzja od RafalRSL - Prowadnice + Drążek hd15 i poręcze Hd16

WHEY premium