SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NA START SEZONU - "ODMIEŃ SWOJĄ SIŁKĘ"-WYNIKI str. 22

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
A ja mam pytanie co do tych -15%...
Jeśli bym zamówił zestaw obciążenia za 200 zł to by miał objęte od tego 15 % czy tylko od jednego krążka xD?

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol:D do całości :) a jak nie to rzuć tą firmę ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jeszcze raz dzięki za wyróżnienie mnie 1msc.
Co do nagrody myślę nad Rack'iem i obciążeniem

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
DUDEK - „niektórzy potrafią przegrywać z klasą, ale co poniektórzy jak widzę, nie potafią przęknąć tej gorzkiej pigułki i szukają dziury w całym...”
RafalRSL – „Ale normalnie ludzie jesteście masakryczni ... Nie możecie znieść tego że ktoś inny wygrał ...”

Widzę że te wypowiedzi w jakiś sposób dotyczą też i mnie… Jak mogę przegrać z klasą jak nawet nie brałem udziału? Ja w przeciwieństwie do was czytam i trzymam się zasad.. pytałem się DUDY czy można zwiększyć limit no ale odpowiedź była „za dużo” a tu widze chyba z 30m2 jak nie więcej żęnada..

Zakul – „Nie dałoby rady zwiększyć limitu do 15 m2? heh :)”
DUDA – „15 za dużo”

i bądź tu sprawiedliwy...

„Wszystkim pozostałym użytkownikom ,którzy nie wygrali mam nagrodę” a co z tymi chcieli wziąć udział ale nie spełniali wymogu pomieszczenia? A pytali się czy można limit zwiększyć. Też masz 15% zniżki? :D

„zawsze są przegani i wygrani...” są też zasady i regulamin czyż nie? :D

RafalRSL - „Tu nie chodziło tylko o wybrany sprzęt, ale także o rozmieszczenie,” za***iste rozmieszczenie w projekcie…. PM14 przy ścianie? na jedną stronę będzie się tylko ciężary nakładać? lol

Merlin89 – „Dajmy na to iż człowiek który nie wysłał zgłoszenia bo nie umiał się podporządkować do regulaminu w jakiś sposób, a miał może o 100 razy lepszy pomysł, co ma sobie teraz mysleć? Skoro widzi że praktycznie 3 wręczone nagrody lądują w ręce ludzi którzy nie podporządkowali się regulaminowi... To jest niestety nie fer wobec innych, bo projekt opierał się nie tylko na wykonaniu ale tekże na zasadach, których niestety "komisja" nie uwzględniła co jest jak dla mnie co najmniej nie na miejscu” Racja w 100%

1 miejsce bez wątpienia zasłużona nagroda mimo minimalnego wykroczenia.. Widać że się nieźle przyłożył do konkursu

To teraz przy następnym konkursie „***** regulamin?” sory ale taka prawda…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
Wielkie dzieki chyba pierwszy raz wygrałem jakiś konkurs gratuluje pozostałym wygranym. Pozdrawiam!



Zmieniony przez - to_mass w dniu 2010-11-03 17:27:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
to raczej ty czytaj! "z lini KELTON HOME, HEVAY i FITNESS" gdzie tu masz hotel&spa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Wg mnie dyskusja zbędna
Jakieś skakanie sobie do gardeł itd. Konkursy to nie koniec świata, jest to zabawa. Byłem od początku za tym aby prace wysyłać na maila bo w tym momencie by było tak : "Ale on ode mnie zerżnął, ja byłem pierwszy" itd.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
u ciebie -jest zabawa
u mnie - jest regulamin :D
rozumiesz o co mi chodzi ? rozumiem minimalne naruszenie regulaminu ale nie to co jest w pozostałych pracach

to_mass - i co głupio ci teraz? Normalnie żałosne to jest piszesz a później widzisz ze popełniłeś błąd i edytujesz posta!!

ja czytam wszystko dwa razy!!

KELTON PM - "Chociaż rzeczywiście wrzuciłeś sprzęt z linii HOTEL&SPA... " sam ten komentarz daje mi do zrozumienia!!

a możę DUDA dostał w "łapę" hehe teraz to żartuje sobie bez obrazy DUDA :p może przydało by się upublicznić wszyskie prace?

Zmieniony przez - zakul w dniu 2010-11-03 17:36:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
wszystko ok przeczytałem tylko nie zauważyłem że ten krzyżak jest z hotel&spa i tu mój błąd do którego się przyznaje ;-p i nie nie jest mi głupio pozdrawiam PJONA
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY FITNESS

Następny temat

Recenzja od RafalRSL - Prowadnice + Drążek hd15 i poręcze Hd16

WHEY premium