SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NA START SEZONU - "ODMIEŃ SWOJĄ SIŁKĘ"-WYNIKI str. 22

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łol Wielkie dzięki

jednak moje studia inżynierskie się do czegoś przydały :D

zawsze są przegani i wygrani...

niektórzy potrafią przegrywać z klasą, ale co poniektórzy jak widzę, nie potafią przęknąć tej gorzkiej pigułki i szukają dziury w całym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
http://www.ecentrum.kelton.pl/podkategoria.php/1/6 w drązku Kelton HOME drążek do ściany HD15 cena na czerwono to 69zł a w opisie jest "8 uchwytów, 4 rozstawy, tylko 59 zł. Wyrzeźbisz na nim każdy mięsień grzbietu!"


Zwyciezca gratuluje bardzo fajny ten projekt zrobiony przestrzenny, i makieta tez bardzo czasochlonna.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
niektórzy potrafią przegrywać z klasą, ale co poniektórzy jak widzę, nie potafią przęknąć tej gorzkiej pigułki i szukają dziury w całym...

nie ma sie czemu dziwic. jedni scisle trzymali sie wymiarów sprzetow/pomieszczen i zasad zawartych w regulaminie drudzy nie, szkoda ze regulamin nie byl respektowany przy ocenie prac. Miejmy nadzieje ze drugi raz sie to nie powtotrzy

pzdr

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
brolly12 - zgadzam się z Tobą w 100%.

Regulamin jest po to, aby się go trzymać, a skoro Pan DUDA (z całym szacunkiem do Ciebie) pisze że było tylko kilka prac zgodnych z regulaminem no to nie widze problemu by tylko te oceniać...

Dajmy na to iż człowiek który nie wysłał zgłoszenia bo nie umiał się podporządkować do regulaminu w jakiś sposób, a miał może o 100 razy lepszy pomysł, co ma sobie teraz mysleć? Skoro widzi że praktycznie 3 wręczone nagrody lądują w ręce ludzi którzy nie podporządkowali się regulaminowi... To jest niestety nie fer wobec innych, bo projekt opierał się nie tylko na wykonaniu ale tekże na zasadach, których niestety "komisja" nie uwzględniła co jest jak dla mnie co najmniej nie na miejscu

No cóż wywalczyć nic nie wywalcze ale czuję niedosyt, bo ja akurat podporządkowałem się pod regulamin, a pomysł miałem prawie taki sam jak zwycięzca...

Na przyszłość lepiej w ogóle regulaminu nie robić skoro w końcowej ocenie nie bierze się go pod uwagę, bo jak widać sporo osób jest tym rozdrażniona.

Fajnie super konkurs i jak już pisałem oby więcej takich no ale za łamanie zasad zazwyczaj są kary, a nie nagrody...

Tyle z mojej strony... Pozdrawiam i nie szczerze gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Zdaje sie ze gdyby Łukasz zmienil w opisie PL4 na avenger bylo by juz regulaminowo

Prace tez wyslalem nie wygralem no coz tysiac w te czy w te:D

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-11-03 12:04:12

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Tomgo1990 ma racje. Zasady to zasady. Macio09 też dobrze powiedział, że Łukasz mógłby zmienić tylko w opisie. Ale reszta jest nie do zniesienia. A co do rabatu 15% to się nie wypowiem bo takie to na allegro były na większość sprzętu Kelton... Kpiny normalnie. Po prostu szkoda tylko mojego zmarnowanego czasu na ten projekt skoro ja wziąłem pod uwagę wszystkie punkty regulaminu. W jednej pracy pomieszczenie ma ponad 8 X 7 metrów. Przeginka totalna. Dla tych co trzymali się regulaminu powinien być jakiś upominek albo np. prezent taki jak torba czy koszulka. Co do DUDKA to podejrzewam, że też by się oburzył gdyby przegrał, a zrobiłby wszystko tak jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6574
nie ma co gratuluje wygranym pomyslu a szczegolnie luk_aszz-owi
a tak przy okazji ta pierwsza muza z filmiku to jak sie zwie? :D

Zycie to nie bajka wiec nie p******..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Tomgo1990 - Chciałbym zaznaczyć że makiety były dwie i wygrała jedna :-] Jeden z użytkowników pisał o tym wyżej to taki mały off top

kotlet95 - Dla tych co trzymali się regulaminu powinien być jakiś upominek albo np. prezent taki jak torba czy koszulka. standardowe wyłudzenie kolego może jeszcze ławkę powinieneś dostać , twoja praca powiem szczerze była b.słaba .Konkurs to konkurs bierzesz udział i robisz to z własnej woli nikt Ciebie nie zmuszał


Tyle z mojej strony wiedziałem że takie komentarze będą

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-11-03 14:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Tez jestem trochę zły że trzymałem się regulaminu i nie wygrałem ale z drugiej strony, to my robimy DUDZIE łaskę, czy on nam że zrobił konkurs? Panowie, przecież możecie sami sobie kupić sprzęt no nie? Inna sprawa że dość sporo kosztuje...

PS
DUDA pisałeś że następny konkurs przed świętami. Ale tu mam pytanie: chodzi ci o te święta z mikołajem, czy 11 listopada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
DUDA_ - Ja to tam wszystko rozumiem i kłócić się nie bd o jakieś nagrody pocieszenia

Wkurza mnie tylko to, że gdybym wiedział, iż na regulamin nie bd się zwracało uwagi zrobiłbym lepszy projekt innym pomysłem, a tak straciłem na prawdę sporo czasu praktycznie na nic... ale trudno, na pewno bd brał udział w następnych konkursach, o ile bd zadeklarowane, że takie porażki jak z tym regulaminem nie bd miały miejsca, bo co tu dużo mówić DUDA pod względem regulaminu dałeś kompletnie plamę i nie dziw sie że ludzie się wkurzają, bo jakbyś był na miejscu tych którzy wykonali wszystko zgodnie z punktami regulaminu też byś był zawiedziony...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY FITNESS

Następny temat

Recenzja od RafalRSL - Prowadnice + Drążek hd15 i poręcze Hd16

WHEY premium