SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na start

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Witam.
Mam zamiar zacząc swą przygodę z kulturystyką i w związku z tym zdecydowałem się kupic jakąś ławeczke Myślę nad zestawem Tryton III PLUS. Mam mało miejsca na ten sprzęt (nieduzo ponad 2m szer i jakies 3-4 m dł) wiec chciałbym miec na niej mozliwosć wykonywania jak najwiekszej liczby cwiczen bo nie mam gdzie postawić dodatkowych urządzen. Czy w cenie tego zestawu moge dostac cos na czym bd mogl cwiczyc wiecej roznych parti miesni ? Zalezy mi również by sprzet wystarczyl na parę lat dlatego nie rozgladam sie za jakimis chinszczakami ktore po 2-3 latach trzeba bd wymienic :/ :)

PS przy okazji; jest to moj 1 post wiec witam WSZYSTKICH ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witamy Witamy


A więc zestaw na start bardzo dobry , do tego zestawu możesz dokupić np : prasę do nóg , wyciąg. A co do wytrzymałości sprzętu to tu masz temat z recenzjami ,opiniami naszego sprzętu również
TrytonIII PLUS

https://www.sfd.pl/WSZYSTKIE_RECENZJĘ,_OPINIE_SPRZETÓW]TUTAJ[_!!-t432872.html

Dodatkowo jest film który przedstawia test trytona który wytrzymuje 500kg


Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-11-10 22:36:12

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-11-10 22:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Jeśli bym zamiast standardowego modlitewnika wziął ten regulowany HZ6 i dołożył gryf łamany podwójnie oraz stację na nogi HZ3 to jak by się zmieniła cena całości? (z przesyłką)

Przy okazji - czy ta stacja HZ3 mogła by pełnić rolę tego elementu do blokowania ud HZ2?? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam , a więc złóż zamówienie na www.kelton.pl napisz w uwagach co chcesz czego nie chcesz i ile będzie ciebie kosztować po tych zmianach . Może jeszcze na jakiś upust gratis się załapiesz .
Jeżeli nie będzie pasowało to po prostu zamówienie zostanie skasowane

Stacja na nogi może pełnić funkcję blokowania nóg

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-11-11 20:30:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wycena HEAVY Python + Modlitewnik HZ6 + stacja na nogi HZ3

Następny temat

Tryton IV PLUS na początek ?

WHEY premium