SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NA START SEZONU - "ODMIEŃ SWOJĄ SIŁKĘ"-WYNIKI str. 22

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Luk_aszz - pomysł prawie taki sam jak Mój tzn. Ja zrobiłem projekt z wykałaczek, Ty miałeś lepszy materiał, no i lepiej estetycznie wyszło... Mój projekt widać nie zasłużył nawet na 3miejsce, szkoda no ale nic trudno graty dla zwycięzców!

I oby wiecej takich konkursów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
A gdzie hantle Luk_aszz? heh bardzo ładna praca :D powinni ci dać bonusa

co do miejsca 2 nie za dużo metrów ?????? :D widzę że jest grubo po limicie
Regulamin pkt 2 - „….o powierzchni do 10m2 (tolerancja 2-3 metry wzwyż)”
Regulamin pkt 2 - „z lini HOME, HEAVY i Fitness” co tu robi Kelton HOTEL & SPA modlitewnik PL5?

A do miejsca 3
Regulamin pkt 3: „projekt musi być wykonany w rzucie z góry z określonymi wymiarami pomieszczenia” nie widać ile metrów ma siłka :]
Regulamin pkt 2 - „z lini HOME, HEAVY i Fitness” co tu robi Kelton HOTEL & SPA maszyna krzyżak-najszerszy grzbietu PM3i Kelton HOTEL & SPA maszyna do przysiadów PM14?

DUDA bardzo słabo jeśli chodzi o regulamin i zasady !!!! :D



Ehh kuzwa ;/ u Luk_aszz też jest ławka z KELTON HOTEL&SPA ;/





Zmieniony przez - zakul w dniu 2010-11-03 00:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
echhh, nie mam szczescia do szczescia...

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Szczerze nawet nie wiedziałem ,że to miały być jakieś tam zasady jaki sprzęt
Kiedyś, pl4 nie była w HOTEL Spa a teraz nie sprawdzałem

Skąd miałem taki materiał ? Sam sobie zrobiłem

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łukasz przebił wszystkich :) mega pomysł makieta 1 klasa. Zdolności manulane na wysokim poziomie Nie ma co się czepiać tej ławki z serii Hotel@Spa ale co do reszty prac rzeczywiście regulamin poszedł się grubo ***a..... ;/ wiadomo że praca w 3D jest lepsza do odbioru dla obserwatora. Trochę szkoda że inni trzymali się regulaminu , bo myślę że także zrobili by lepsze prace.
Gratulację dla wszystkich wygranych. POwodzenia w następnym konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7206
szacun Luk_aszz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No gratulacje dla Luk_aszz. Co do reszty to tak jak Zakul. O drugie miejsce można się nie czepiać, ale w trzecim miejscu w ogóle nie ma zrzutu z góry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Luk_aszz: Mnie też powalił ten projekt :) Chociaż rzeczywiście wrzuciłeś sprzęt z linii HOTEL&SPA... Czekamy na makietę Z wygranymi będziemy kontaktować się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów co do realizacji bonów.

Gratulujmy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Już niedługo przygotujemy coś na nadchodzące święta ;) I dopilnuje DUDE żeby mocniej trzymał się zasad które ustalamy na początku ;)

ps. Przedyskutujemy temat czy nie wyróżnić prac które mocno trzymały się regulaminu i są wykonane według wszystkich zasad.

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-11-03 08:39:36

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Całego świata się nie uszczęśliwi Z
trzecim miejscem , miałem duży problem
Ponieważ 5-6 prac byłych identycznych projektowo - więc musiałbym nagrodzić wszystkich , więc wybrałem inną pracę która będzie się różnić od pozostałych - oceniając pracę Regulaminu się trzymałem ale musiałem w większości przymrużyć oko ponieważ nie miałbym 33prac do oceny a może kilka.
Niebawem nowy konkurs nowe szansę

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-11-03 09:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Wszystkim pozostałym użytkownikom ,którzy nie wygrali mam nagrodę

Do końca Listopada macie jednorazowy rabat -15%
a Jeżeli ktoś ma chęć kupić zaplanowany zestaw z projektu ustalimy "INDYWIDUALNY RABAT"
Pamiętajcie jedna rzecz -15 albo "INDYWIDUALNY RABAT"
CZAS DO KOŃCA LISTOPADA
Zawsze to coś dla Was

Miłych zakupów
Pozdrawiam

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2010-11-03 09:27:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY FITNESS

Następny temat

Recenzja od RafalRSL - Prowadnice + Drążek hd15 i poręcze Hd16

WHEY premium