SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
w takim razie efekty beda mizerne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
czyli lepiej zrobic pct na ok 4 tyg???Czy to bardziej nie rozchwieje gospodarki hormonalnej?

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Lepiej być cały czas na bombie :]

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
tak tylko bedac caly czas on po pewnym czasie jestesmy skazani na egzo testo do konca zycia...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Panie Łukaszu - czy system przygotowania formy opisany tutaj http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_diet_mass/shredded_in_6_days

jest prawidłowy? W skrocie: przez peirwsze 2 dni wypłukiwanie glikogenu czyli zero wegli + trening obwodowy pozniej jeden dzien z aerobami albo HIIT'em nastepnie trening typu tension(ale co ciekawe w artykule wspominaja zey maxymalnie skrocic negatywna faze ruchu) Przez wszystkie te dni zalecane jest ok 5-10 litrów wody dziennie Nastepnie ładowanie weglami. Tam jest napisane zeby ładowanie weglami robic bez wody(zeby nagle ja odstawic) i ze te wegle wyciagna wode z pod skory. Czy ten sposob jest dobry wg najnowszych trendow?



Chciałbym jeszcze zapytac jak wg Pana powinna wygladac sprawa z cheat-melami w okresie budowania masy? Czy mozna sobie pozwolic na jakies weglowodany proste? np jakis batonik albo słodki płatki musli nasniadanie zamiast ryzu?

Moje zdjecia: https://www.sfd.pl/PrzeGibon__Moja_Galeria-t832813.html

Chciałbym zwiekszyc obwody ale jednoczesnie nabrac jak najmniej wody i tłuszczu. Jestem na masie od tygodnia i obserwuje dosc nieciekawe zmiany. Sylwetka robi sie mniej ostra i zastanawiam sie czy to nie przypadkiem wina tego ze praktycznie codziennie jem jakiegos cheat-meala Nie moge opanowac apetytu. Jest tak duzy ze po zjedzeniu posilku(70g ryzu, 250g piersi z kruczaka, 100g brokuł) za 40min burczy mi w brzuchu z głodu! Co chwile mam ochote na czekolade i inne słodkie rzeczy. Sa jakies sposoby na ograniczenie apetytu?




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-31 12:55:12

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Przegibon w Twopim wypadku jak masz taka przemiane jadl bym 150g wegli na posilek a nie 70 i sprawa zamknieta
Po co masz jesc gowno? A ta wersja z wysyceniem wegli to napewno nei dla Ciebie z taka budowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
ale wlasnie w tym sęk ze ja szybko tyje. W tamtym roku na masie wazylem 103kg. Gdybym jadl 150g wegli na posilek to za 2 tygodnie wazylbym z 10kg wiecej :/

a z tymi cheat-melami i slodkimi rzeczami to chodzi o to ze nie moge sie powstrzymac i dlatego chcialbym jakos ograniczyc apetyt

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-31 14:08:41

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
to nie chcesz tyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
chce ale chcialbym zachowac jak najmniejszy obwod pasa i widoczne miesnie brzucha na masie. W tamtym roku bardzo sie zalalem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Panie Łukaszu moge liczyć na pomoc???Prosze nie sugerować sie nickiem bo jest lekko stary mam 27 lat i pare cykli za sobą.Wiec świeżakiem typowym nie jestem.Pozdr

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium