SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Łukasz, zrób coś z przeglądaniem galerii, jest tyle fajnych systemów do przeglądania zdjęć, których programiści php'a na codzień używają że byłoby to dużo lepsze rozwiązanie, bo na razie jest powoli,mało wygodnie i mało przejrzyście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
rozumiem ze chodzi o stronke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
niektore zdjecia jak byl pan z kadra polski to byly pokazywane we flexie rocznik 2003 i artykul by do nich chyba to byl kair...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
tak Łukasz, o stronke. w sumie nie czytalem dyskusji tu za bardzo https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] tylko od razu napisalem co uwazam. ;)i poproś kogoś od pozycjonowania żeby na hasło w google "Łukasz Kaźmierczak" Twoja stronka byla pierwsza (właśnie sprawdziłem i prowadzi jakieś "sfd" tylko od razu napisalem co uwazam. ;)i poproś kogoś od pozycjonowania żeby na hasło w google "Łukasz Kaźmierczak" Twoja stronka byla pierwsza (właśnie sprawdziłem i prowadzi jakieś "sfd" tylko od razu napisalem co uwazam. ;)i poproś kogoś od pozycjonowania żeby na hasło w google "Łukasz Kaźmierczak" Twoja stronka byla pierwsza (właśnie sprawdziłem i prowadzi jakieś "sfd" [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> ) pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
łukasz czy moge brac izotek na cyklu test+deka? bo zaczęło sypac syfami a nie chce konczyc cyklu, mam kilka recept na izo i sie zastanawiam wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
skoncz cykl, odblokuj sie i wio z izotekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
mozesz zaczynac,tylko przygotuj sie na dawke dzienna podzielana na dwa 10mg/20kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
łukasz

jak wygląda sprawa z bezpłodnością na dece i po dece??

podobno na cyklu z deki jesteśmy bezpłodni, po każdym cyklu z deki osłabia się jakość i ilość plemników nieodwracalnie

w praktyce tak to strasznie wygląda jak w teorii ?? n

iby chłopaki walą deke po 10 cyklonów i płodzą dzieci ale jak ktoś nie może to przecież sie nie przyzna na głos tak ?

Tutaj patrze na forum deke sie pisze 18latkom... widziałem przypadek że pisali siedemnastolatkowi... czy nikt nie bierz pod uwage tej bezpłodności ?

tylko ja sie tym przejmuje ?

powiedz jak to wygląda wg ciebie

dzieki z góry za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
bezplodnosc posterydowa to mit o ile nie jest oczywiscie to szalencze
dawki o jakich tu czytam nie stwarzaja zagozenia dla mlodego organizmu,po umiejtnym odblokowaniu wraca wszystko do normy
grozniejsze jest przekraczanie 300-500 mg tescia na tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
no ale biorąc te 400-500 mg deci/week logiczne jest że ten poziom testa się przekroczy.
Łukasz tez mam do ciebie pytanie,twoim zdaniem jakie cykle lepiej działają na organizm, chodzi mi tu zarówno o efektywność jak i małą szkodliwość:

krótkie cykle duże dawki mało środkow
czy
długie cykle małe dawki dużo środków

ku któremu z tych dwóch rozwiązań bardziej byś się skłaniał? wydaje mi się że na dłuższych cyklach te efekty są trwalsze i bardziej stopniowe, niż parotygodniowe mocne uderzenie, ale jest też kwestia długości bloka, na cyklu trwającym pół roku przysadka na pewno bardziej to odczuje niż po cyklu 8-12 tygodniowym, co o tym sądzisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium