SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
PrzeGibon nie to nie aluzja do Ciebie,sledzisz pewnie MD to wiesz o czym mowie. Co do podlewania na enenie to wlasnie wiekszosc ma ten problem,
ja preferuje cypionat ale robiac mase nie przejmowal bym sie tym i nie wrzucal nic takiego bo niestety troche wprowadza to zamieszania w organizmie zwlaszcza w gospodarce lipidowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Lukaszu, czy jest jakis sposob zeby cofnac gino progesteronowe? Bo na operacje jest jak narazie za male, guzki maja moze niecaly centymetr, ale nie chcialbym zeby dalej sie rozrastalo. Wyskoczylo mi po skonczonym cyklu
1-8 prop 100mg/150mg e2d
1-6 npp 50/75mg e2d
3-9 wino 30mg ed
W sumie to nawet nie wiem czy to przez npp czy przez to ze bralem DAA na odbloku, bo efekty gino zaczalem miec juz jakos pod koniec odbloku, czyli jakies 4 tyg po odstawieniu NPP. Potem bralem metke, ktora mi te gino cofnela(zwiekszona ilosc dopaminy->zmniejszona ilosc prolaktyny?) ale nie bralem jej dlugo bo cholernie zle sie czulem. Po kilku dniach guzki znowu zrobily sie twarde.
A chcialbym w nastepnym cyklu leciec cykl masowy na dece bo zauwazylem ze nandrolon swietnie na mnie wplywa i powinienem zrobic na nim dobre przyrosty. Chce rowniez zeby nastepny cykl nie pozostawil u mnie wiszacych sopli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
może to jakis zbieg okoliczności ale ja po pct tez przez miesiąc brałem daa i mi gino wywaliło. a wcześniej nigdy po cyklu nie miałem z tym problemu tylko zawsze w trakcie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
Aromasin czy ATD nie mają bezpośredniego wpływu na gospodarkę lipidową. Jeśli mówimy o samych estrogenach zarówno ich nadmiar jak i niedobór będzie nam orał lipidy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
mam pytanko czy można przeplatać clen z ECA po 3 tyg ? jestem na 6 tyg redukcji bez ssa tylko 5g DAA +5mg tamox + suple na wysokim poziomie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Aromasin czy ATD nie mają bezpośredniego wpływu na gospodarkę lipidową. Jeśli mówimy o samych estrogenach zarówno ich nadmiar jak i niedobór będzie nam orał lipidy.

No akurat aromasin i ATD obnizaja HDL i to znacznie
najlepszym AI pdod tym wzgeledem jest 6oxo , a naprosciej to tamoxifen

EDIT:
Apropo sterczacego gino to myslalem ze z kibla spadne jak zobaczylem tego Gurana, wstydu chlop nie ma lol

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-02-04 20:18:50

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
no tak nolvadex niby nie niszczy profilu ale jak długo mozna go ciągnąć w dawce 10mg skoro podobno jest kancerogenny??? mowie tu o długich 20 tyg cyklach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Future mam pytanie trochę z innej beczki, w Twojej rubryce w MD jest zawsze takie małe ogłoszenie w sprawie konsultacji treningowych oraz dietetycznych on-line z Tobą, mail podany w tym ogłoszeniu est aktualny?bo jestem bardzo zainteresowany, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4100
No akurat aromasin i ATD obnizaja HDL i to znacznie


Źródło? Po pół roku na ATD miałem lipidy lekko ruszone, a to tylko dlatego, ze estrogen miałem prawie na 0...

Zmieniony przez - setnekonto w dniu 2012-02-04 21:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
to jaką dawkę brałeś że miałeś takie niskie estro ??

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium