SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz "Juras" Jurkowski vs Maro „Mean Machine" Perak

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18074


vs



Już 15 marca Łukasz „Juras" Jurkowski stoczy walkę na gali World Freefight Challenge z niepokonanym chorwackim zawodnikiem Maro „Mean Machine" Perakiem. Przeciwnik Jurasa legitymuje się znakomitym rekordem 9-0 ,a w ostatniej swojej walce pokonał przez TKO Rodneya Faverousa , z którym Juras miał walczyć w Surinamie ( walka odwołana z powodu kontuzji Łukasza).Przed Naszym zawodnikiem naprawdę wysoko zawieszona poprzeczka ale jak mówi sam zainteresowany: „Trenuje od początku roku bardzo ciężko pod okiem Michała Garnysa - doktoranta AWF. Mój cykl przygotowawczy jest po raz pierwszy zorganizowany bardzo profesjonalnie i mam nadzieje, że przyniesie zamierzony efekt. Poza tym codziennie trenuję razem z Pawłem Nastulą ,Robertem Joczem ,Wojtkiem Orłowskim,Michałem Stanisławskim i innymi znakomitymi zawodnikami mma i grapplingu. Przy takiej ekipie nie można stać w miejscu. Dają mi ostry wycisk, który mam nadzieje zaowocuje 15 marca na WFC!!!".


Ooo ciezka przeprawa dla Jurasa, ale wreszcie trafia na porzadnych zawodnikow, mam nadzieje ze tym razem praca sedziow nie bedzie na ustach wszystkich ale styl Jurasa. Jedyne co mnie nie pokoi to to iz jestem pewien ze Juras dlugo nie wytrzymie w dystansie z Maro, zobaczie jego walki


http://www.juras.waw.pl/

Zmieniony przez - Big mma w dniu 2008-02-28 18:00:20

"You can buy muscle, but you can't buy cojones" B. Rutten

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Niestety ale moim zdaniem Chorwat wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nareszcie jakiś zawodnik bo juz na takich kelnerach mu wynik nakręcali, że żal było patrzeć. Będzie lanie.
Ale kciuki trzeba trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Dokladnie 3mam kciuki, i w koncu jakis 'zawodnik'

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348
Dokładnie tak. Ostatnio nie miał godnego przeciwnika. No ale teraz w końcu widze że Juras będzie naprawdę mógł udowodnić w jakiej formie i w jakim miejscu MMA się znajduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
jak proba12....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Może być w końcu jakaś ciekawa walka w wykonaniu Jurasa.Chociaż szczerze watpię żeby wygrał tą walke,ale i tak POWODZENIA

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Będzie ciężko ale trzymam kciuki za Łukasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4062
Jedziesz z nim Juras!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?FighterID=14817 - rekord walk przeciwnika Jurasa, naprawdę zawodnik konkretny, będzie naprawdę ciężka przeprawa dla naszego rodaka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA ONLINE - wejdź tutaj!

Następny temat

Jakie wspomaganie?

WHEY premium