Craig Golias (37 l.) zwany "Goliath" jest jednym z największych kulturystów na świecie. Patrząc na jego zdjęcia po raz pierwszy, może Wam się wydawać, że jego zdjęcia są przerobione w programie graficznym, ale w rzeczywistości tak nie jest. Craig waży 160 kg przy wzroście 191 cm! Jednym słowem - jest ogromny. Niektórzy nawet mówią, że wygląda jak postać z kreskówki. Dzięki jego niezwykłej budowie ciała zyskał ogromną popularność w środowisku fitness i kulturystyki, a zwłaszcza w Internecie. Śledzi go ponad 430 tysięcy osób.

 

W swoim najnowszym filmie na Instagramie mówi o walce z koronawirusem SARS-Cov-2. Chociaż to co mówi wydaje się być wyłącznie żartem, to Craig bagatelizuje strach i panikę ogarniającą świat, pisząc po prostu: „Pie**olić koronawirusa, stań się wielki.” 

W filmie mówi: „Coronavirus, nie jesteś nawet ogromny, chodź do mnie, bracie.”

Napisał także, żeby nie dać się koronawirusowi, żeby stanął na przeszkodzie do tego, byś stał się wielki. Także trenujcie w warunkach domowych, zaopatrzcie się w białko i do przodu!

Komentarze (10)
lodzianin1

Chyba poszło sporo oleju tutaj w ruch

4
Maciejosx

Pewnie Tak, aczkolwiek robi wrażenie

0
_GANGSTA_

Chyba sporo.Nie zauwazyles ze te ciało jest nieproporcjonalne do tej głowy

0
kucharski_p

Nadciśnienie tętnicze mu uderzyło do głowy....

0
artley12

Po składało by go wzdłuż i wszesz, jak by chciał ten wirus.

0
rarytas1

Jak go koronawirus przywita to mu respirator nie pomoże.Chłop ewidentnie ma obciążenia które w walce z wirusem mu nie pomogą więc kozaczenie w jego stanie jest płaczem zestresowanej panienki

0
lordknaga

i dobrze ze kazal zaopatrzyc sie w bialko a nie pol apteki, ktore sam napi**dala :-D

1
Gats 2

Matko Boska Kazańska, ale najszersze.

0
anubis84

Dla mnie sylwetka to jedna wielka karykatura, wielki i nic poza tym.

0
domosos

Ciekawe jak się podciera typ, pewnie ma problemy cokolwiek samemu zrobić

0