SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biora roa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5540
a można brać roa jednocześnie być na bombce ? czy efekt będzie zerowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Marcinolb czy mógłbyś rozpisać swój cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nirek - nie wskazane, tak jak doping jest nie wskazany. Czemu efekt mialby byc znikomy? Jest tylko ryryzko rozstepow czerwonych , gojenie ran jest gorsze itp, ale podobno z hgh jest ok, tak slyszalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Łukaszu krótko i na temat ;)
Pierwsza bomba, pójdzie apteczna prolka z Jelfy. Planuję bić przez 8 tygodni e5d tylko właśnie - jaką dawkę przywalić na początku? Tam są zdaje się ampy po 1ml i 100mg w jednej więc wygodnie by było albo 200 albo 300 e5d (częstotliwość bicia dla mnie nie będzie miała znaczenia więc mogę zmienić, igieł się nie boję). Dorzucisz swoje dwa grosze? Cel to oczywiście być wielkim i silnym. Waga to ok. 93, nim i tak przywalę to będzie ok. 100 a wzrost 186.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Co to takiego te Roa ? Moglby ktos przyblizyc pelna nazwe , zastosowanie i dzialanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13200
roa to samo co izotek brałem to przez 3 miechy i było gicior ale po cyklu znów wysyfiło noi mnie zastanawia czy kulturysci jada tak na tym izo czy maja jakieś specjalne pomysły jak zapobiegać ,no bo tak wpieprzac izo na cyklu bic testo jakies winko to stawy by mi sie posypały w miesiąc i został bym kaleka :D

Sukces ma wielu ojców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
JA jestem 2 miechy po cyklu bilem tescia prawie rok :P i zaczely mi wyskakiwac syfy dlatego przestalem . Powoli znikaja ale to strasznie powoli , dlatego chyba wezme ten izotek. Przez jaki okres czasu trzeba to brac? i czy jednorazowo wystarczy? czy trzeba za jakis czas powtorzyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 miesiace na roa to smiech na sali, szczegolnie na cyklu trzeba dobierac dawki do np testow krwi i paru czynnikow, dwa roa i izotek roznia sie skladem a 20mg roa do 20mg izo to tez inna bajka, roa silniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Ogolnie ja mam tylko na czole i to tez nie za duzo ale wq mnie to bo nigdy nie mialem i chce sie pozbyc !! co w takim razie polecasz kult?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium