SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAŹMIERCZAK ŁUKASZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 171885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
z przepiekna Shelly niestety jakies 125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849


taka fote jeszcze znalazłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Tutaj jaka waga?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
podobnie 97-8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
Zajefajnie
Łukasz jest w ogóle the best - nie zapomnę Twojego układu który chyba po raz pierwszy pokazłeś na Pojedynku Gigantów w Toruniu '02 a potem w Solcu Kujawskim na PP
it was hot

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
zjaeb@@@@@@ ale ja dla mnieosobiscie to nie chialbym tak wygladać =] pzdr .... wole mniej masy i wieksza rzeźbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717
2 g to za mało -> hmmm to bede próbował jakos powalczyc o 2,5 g - 3 g ! ->ciezka sprawa.

1) Łukasz jesli chodzi o uzylnienie, to są jakies przeciwskazania spozywania mleka w ilosci okolo 250 ml - 300 ml dziennie i okolo 200 g twarogu ? dodam, ze w obecnie u mnie nie widac za bardzo zyłek :( czy moze byc spowodowane tłuszczem ? co jeszcze mozna zrobic, aby sie pojawiły ?

2) Za okoloło miesiac lub 2 zamierzam zastosowac Thermala Evolution, zastanawiam sie czy przy jego stosowaniu potrzebne jest dodatkowo stosowanie aminokwasów ? obecnie stosuje Optimum Amino 2222.

3) i jeszcze jedno pytanko, czy jest cos lepszego od Efedryny (zawartej w Thermalu) co pomogło by mi spalic tłuszcz i w jakis sposób osłonic miesnie ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
3g bialka na kg/mc to przy saa.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
z mlekiem i kefirami jak bedziesz je zajadal to mozliwe,ze nigdy nie ujzysz swoich zylek
ja dopiero jak wyeliminowalem te produkty z diety to nastapila znaczna poprawa,co do twarogu to nie ma zastrzezen choc w okresie przedstartowym zawsze z niego rezygnowalem
amino-co do tego to nie powienienes znich rezygnowac w zadnym okresie
termal-nie uzywalem tego(podobno skuteczny) sa inne srodki ja najlepiej reagowalem po diet boost,bo np add energy pozbawial mnie apetytu-ale polecam dla grubasow ,ktorzy akurat maja wilczy glod,nie zawodzi i trenuje sie swietnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
elvis_ co by nie bylo od 2g nie bedzie za duzego wzrostu nie oszukujmy sie,to nie materac


Shelly,kurcze taki jestem dobry kolega,ze popozyczalem wszystkie swoje kasety,plyty z zawodow i zadna do mnie nie wrocila a chetnie wstawiel bym taki filmik ze swojego pozowanka,moze masz albo wiesz kto ma takie nagranko BEDE WDZIECZNY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki prop najpewniejszy?

Następny temat

deka z EC

WHEY premium