SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem ZDESPEROWANY pomocy !!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 866
dobra dietka a na dodatek moze byc i metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1935
dobra dietka, dobrą dietką, ale z tą metka to chyba za szybko, skoro cwiczy 2 miechy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Z tą metą to w ogóle kiepski żart

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
nieswiruj dobrze wazysz ja waze 65 a kosci niemama kurde przytyjesz z wiekiem.znam typow co maja ponad 180 i waz z 50 cos i nic zyja sobie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 866
zyja, ale co to za zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 866
moze dodam jeszcze ze watpie ze bedziesz kiedys zadowolony ze swojej wagi, a nwet jezeli to nie na dlugo:P ja mam 173 cm i 76 kg a jakos nie jestem zadowolony wydaje sie sobie konkretnie malutki i chudziutki i widze pelno wystajacych kosci ciagle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
Nie trenuj zbyt duzo nie mozesz trenowac do utraty sil bo to prowadzi to szybszej przemiany materii w konsekwencji doprowadzi to do tego ze jak cos zjesz to za chwile to oddasz i nic nie bedziesz tyl staraj sie cwiczyc rozsadnie nie przesadzac wejdz do dzialu odzywianie tam znajdziesz diete na mase cwicz i moze jakies suple to powinno pomoc a na razie polecam groba bluze z kaptorem szerokie pory:) przynajmniej nie bedzie widac ze jestes chudy:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
Ja proponuje treningi na mase - mniej tracenia kalorii w sposób "biegaj-spal) a miesnie zarosną kosci

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Spróbuj jak ci mówią
Jesli w półroku nie przytyjesz to idz do endokrynologa mozna podejrzewac nadczynnosc tarczycy lub niedzoczynoosc nadnerczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 201
Coż sam mam odwrotny problem. Ale to marginesie.
Powyższe rady brzmia logicznie. Na twoim miejscu nie przejmowałbym sie kaloriami tylko jadł "normalnie". Jeżeli mieszkasz z kimś o prawidlowej wadze zawsze przy obiedzie patrz żeby jesc co najmniej tyle co ona , a przy twojej utracie kalorii nagle nie przytyjesz nadmiernie.Wiem ze przybrac na wadze jest trudniej nic ja spalic.Nie jest to oczywiscie niemozliwe.Wiem że nie wnioslem duzo do tematu ale staram sie pomoc na ile moge.
Pozdrawiam
peoplecan

"Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa."
Demokryt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i co dalej... ?

Następny temat

Trening!!! Michail zweryfikuj troche!

WHEY premium