SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jesteś sezonowcem? Kliknij

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Drogi użytkowniku!

Jeżeli zauważyłeś, że pogoda od kilku dni zachęca Cię do wyjscia na plażę/łąkę/boisko/etc i zaprezentowania Twojej muskulatury a Ty doszedłeś do wniosku, że nie masz jej zbyt wiele, to proszę Cię (pewnie nie tylko w swoim imieniu) NIE ZAKŁADAJ OSOBNEGO TEMATU typu:

-jestem początkujący i chciałbym szybko rozwinąć bicepsy i klatkę,
-jestem początkujący i chciałbym zrzucić tłuszcz z brzucha i nabrać masy na klacie,
-mam za***isty trening na masę i nie mogę nic przybrać (acha nie mam diety),
-czy możecie mi podać trening na "górne aktony klatki"?,
-czy mogę ćwiczyć klatkę i bicepsy codziennie?

-etc...

Jeżeli masz jakieś pytania podobne do tych, które podałem, to zadawaj je w tym poscie.
Stworzyłem go specjalnie dla Ciebie

----------
tomot
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
moze go podwieście bo niedługo go nie bedzie widać :F a u góry jak bedzie to zobaczą

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
ja taki post zakladalem typu: -czy możecie mi podać trening na "górne aktony klatki"?,
i co w tym sezonowego to nie kumam?

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
DarkX

"Jakie dobre cwiczonka na miesien piersiowy wiekszy, gorna czesc, moze tez przy okazji dawac po srodkowej. Mam problem z gorna glownie.
Jakis zloty srodek?"

Takie pytanie miałeś a nie "na górne aktony klatki" jak było w jednym poście, który dziś czytałem.

Klatka nie ma GÓRNYCH aktonów, czytajcie a znajdziecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Już Ci przecież pisałem w twoim temacie, że nie ma czegoś takiego jak górne aktony Tomociątko dobry pomysł z tym postem Można by go podwiesić i jakimś oczo***nym kolorem pogrubić bo sezonowcy to problem z oczami też mają :-A

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
w koncu forum jest dla kazdego...

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Forum jest dla każdego ale trzeba go używać z głową a nie robić syf bo przez to dużo doświadczonych użytkowników przestało odwiedziać forum i starciło ono na tym dużo, ponieważ jest mniej porad ludzi, którzy naprawdę się na tym znają.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
no to oczekujemy pierwszego posta sezonowca

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Tomot no tak racja, akurat wiem ze nie ma czegos takiego jak gorne aktorny klatki, ale nie kazdy musi wiedziec/ miec dobra wiedze a mimo to cwiczyc np 2-3 latka i nie byc sezonowcem. Moze za duzo wymagacie troche?
W dopingu mamy codzien paru sezonowcow z mega glupimi pytaniami mimo podwieszania postow cudowania etc.. nie unikniecie tego.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Witam forumowiczów. W sierpniu wyjeżdzam na dwa tygodnie do Mielna. Chciałbym jako tako sie prezentować, więc mam pytanie...
Czy ćwicząc 6 razy w tygodniu na siłowni urosną mi mięśnie do rozmiarów przynajmniej takich, aby były dobrze widoczne?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Oczywiście.Daj więcej info o sobie.Jeśli chodzi Ci o mase to ćwiczy się do 5 dni (5 dni ćwiczą zaawansowani).Tobie wystarczą 3.Proponuje kasyczny schemat :
Klata +triceps
plecy +biceps +przedramie
Nogi +barki
Reszte inforamcji znajdziesz na : http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Ułoż sobie trening i daj so sprawdzenia.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA SIŁE DO OCENY

Następny temat

Martwy ciąg

WHEY premium