SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakis koktail prawie jak posilek ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 666
potrzebuje przepisu na jakis koktail ktory zastapi mi posilek. poniewaz czesto spotykam sie z dziewczyna na miescie wiec raczej nie zjem kurczaka z ryzem o godzinie 20 jako 5,6 posilek wiec mysle jak to zastapic i spokojnie zjesc/wypic poza domem na lawce w parku np :D:D:D Jakies sposoby z zycia :)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39729
zacznij spotykac sie w domu to zposilkeim nie bedzie problemu a tak na powaznie to kup se gainera, wpc itp i rob koktajla

Hard core till death

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
no ale chyba siedzac z dziewczyna na ławce w parku nie bedziesz se robil koktaila. proponuje zapodac batona np booster trecka albo z 50 innych dostepnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
aa z tymi babami to zawsze problem

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 666
białko bedzie w poniedziałek mi z ostrowi WPC 10 workow wysylaja :D baton hmm a jakas przyblizona cena takiego duzegoooo batona ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
baton ok 5-7zl. nie na codzien ale raz na jakis czas to dobra opcja szczegolnie jak nie masz mozliwosci na koktajl/posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 666
ten baton troche przydrogi :D ja mysle nad jakims koktailem ;) bo moge z opakowaniem po maslance po miescie smigac :D a dziewczynie powiem sie zeby sie nie interesowana co ja pije :F
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
chyba sie wstydzisz reakcji swojej kobiety i dlatego nie chcesz brac pojemnikow z jedzeniem , przelam bariere psychologiczna i powiedz jej o swoich zainteresowaniach i wtedy napewno nie bedzie problemu ja do swojej przynosze jedzenie w pojemnikach , juz sie do tego przyzwyczaila czasami jak jeszcze jestem glodny to mi cos przygotuje

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 666
hehe noszenie jedzenia w pojemnikach jest nie praktyczne nie uwazasz? ostygnie itp, np. nie lubie zimnego ryzu i miesa. Oraz nie bede na lawce w parku lub na spacerku jesc z pojemikow? Heh ona i tak ma mnie za obzartucha i mowi ze jem za 3 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
fakt pojemniki sa malo praktyczne ale jesli masz plecak to nie ma problemu co do temperatury posilku to sprawa indywidualna co do jedzenie w parku itd to juz nie raz mi sie to zadazylo wiec nie robie z tego zadnej sensacji ewentualnie mozesz wziasc ze soba kanapeczki wsadzasz zawiniete w folie badz papier bierzesz do siateczki i po konsumpcji wywalasz wszelkie zbedne odpady hehe

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
Olej dziewczyne
Baba Cie zostawi, a miesnie zostana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Avocado

Następny temat

Maślanka

WHEY premium