SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego Gainera?:P

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
wiem ze temat wiele razy omawiany jednak wciąż mam dylemat co wybrać :P mam 17 lat waga 73 kg , i planuje przybrać na masie :P skończyłem właśnie jedna pakę gainera Syntrax - Goliath - 2700g :P jednak zastanawiam się czy kontynuować jego użytkowanie czy zmienić może na jakiegoś innego gainera :P liczę na wasza doświadczenie, z góry dzięki ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Trec Mega mass xxl polecam, dobry smak, duzo wegli i bialko też ok.


Gain Bolic 6000 , wiecej węgli ma.
Ew, Mutant mass, tani i dobry gainer. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
Trec Mega mass xxl ???? PIERWSZE SLYSZE!!

jest trec mass xxl
Ew, Mutant mass, tani i dobry gainer. -tani nie jest ale jakosc /cena super wychodzi



gainer to zarcie w proszku jesz kiedy nie mozesz zjesc posilku lub kiedy posilek jest ubogi

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Po prostu zle mi sie napisało, masz sie czego czepiac ;<

Dobrze doradzilem wiec opanuj emocje ;)

I jest tani jak na gainera z takim składem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
bujawka


imo:ja bym na twoim miejscu kase na gainera zainwestowal w zarcie.uwiez ze lepiej ci to wyjdzie,no chyba ze sa chwile w ciagu dnia w ktorych nie mozesz zjesc normalnie (np.szkola) wiec gainerek jak najbardziej.

uzupelnij profil na przyszlosc!

pozdrawiam.

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12197
Mutant Mass , swietny gainer .

Niewiem teraz jak z cena , ale ja kupilem po promocji , 6.8kg za 180 zl z tego co pamietam

szukam luzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Ja polecam mass xxl ,Mutant masa jak dla mnie to dobra jakość i cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a ja proponowalbym ułozyc jeśli nie istnieje, jesli istnieje to przeanalizowac diete właśnie pod kątem brakiujących makroskladników- bo takie ślepe wybory pomiędzy białkiem a gainerem[czyli dwoma skrajnościami wlaściwie] niczemu dobremu nie służy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
starałem się utrzymać dietę i lichawo mi to wychodziło, ale jem w taki sposób aby dostarczać organizmowi wszystkie składniki :P a o gainerze myślałem jako wspomagaczu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale jem w taki sposób aby dostarczać organizmowi wszystkie składniki

jakie więc masz zapotrzebowanie na; kalorie; białko; węglowodany; tluszcze?
napisz ilośc na kg. masy ciala poszczególnych.
odejmij zapotrzebowanie z rzeczywita ilościa dostarczanych makroskladnikow i juz wyjdzie Ci czy i jaka wziąc odżywkę; .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
kranquo, byłem w podobnej sytuacji jak Ty.
Nasz wiek, waga i wzrost są zbliżone, wiec może przyda Ci się opcja jaką ja zastosowałem.
Mianowicie w te wakacje (w 2 miesiące) przybrałem 4-5kg jedząc Olimp Gain Bolic 6000, oczywiście przy w miarę dobrej diecie. Spożywałem go zaledwie raz dziennie.
Ponieważ w tym gainerze jest trochę za mało białka, dodawałem do niego serwatki, by uzyskać więcej protein. Gainer ten nie jest drogi. Polecam Ci go szczególnie, jeśli ciężko Ci przybrać na wadze i prowadzisz aktywny tryb życia.

Polecam smak czekoladowy, nigdy się nie nudzi. Z mlekiem smakuje jak upragniony deser
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy

Następny temat

co proponujecie???

WHEY premium