SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie tematy i artykuły chcecie tu zobaczyć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Jakiś krótki (bo większość młodzieży nie lubi dużo czytać ) artykuł o tym, że siłownia nie hamuje wzrostu i podoba mi się pomysł z tematem z oceną techniki .

Edit:
Proponował bym jakiś też art o prawidłowej rozgrzewce o niedawna chodzę na siłownie publiczną i wiele młodych ludzi nie robi rozgrzewki, lub traktuję ją po "macoszemu"

Edit 2 :
Można by też stworzyć artykuł o suplementach o odżywkach, ale krótko zwięźle i na temat np. na czerwono napisać do czego służy odżywka/suplement, a nie opisywać jego skład chemiczny, potem na zielono dawkowanie, i na koniec na czarno ( ) nudne info

Coś w tym stylu (oczywiście baaaardzo skrótowa wersja)

Białko:

Co to jest?:
Jest to główny budulec dla naszych mięśni...


Dawkowanie:
Zależnie od potrzeb i braków w diecie...


Nudny wykład :
Białka – wielkocząsteczkowe (masa cząsteczkowa od ok. 10 000 do kilku mln Daltonów) biopolimery, a właściwie biologiczne polikondensaty, zbudowane z reszt aminokwasów połączonych ze sobą wiązaniami peptydowymi -CONH-. Występują we wszystkich żywych organizmach oraz wirusach. Synteza białek odbywa się przy udziale specjalnych organelli komórkowych zwanych rybosomami...







Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-11-09 23:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Chodziło mi o temat, gdzie moglibyśmy wrzucać swoje filmiki, do oceny techniki. Bo filmy instruktażowe ok, ale czasami nie jesteśmy sami siebie w stanie sprawdzić. Sam chętnie sprawdzę swoją technikę w przysiadach (szczególnie, bo uwielbiam je robić) i MC, co przestanę się tego bać, oczywiście wyciskanie też, ale to już mniej przyjemne od siadów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
mógłby być temat obalania mitów treningowych,tak jak na bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Kajtekmkm
mowisz masz
https://www.sfd.pl/Technika_treningowa_tutaj_oceniamy_wasze_wideo!-t816253.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-11-09 23:34:03

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5386
O motywacji aby młodzi nie bali się ciężkiej pracy i nie odpuszczali sobie po kilku treningach ' bo ciężko ' ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nareszcie powstal dzial odpowiedni dla mnie

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Bull jak bedziesz mial chwile to sprawdz meila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
świetna sprawa z tym atlasem ćwiczeń od sfd. Wcześniej korzystałem z filmików K** a teraz lepsza wersja od sfd - super ;)

szczególnie podoba mi się część "najczęstsze błędy" !!

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98
Witam
Ja z kolei chcialbym informacji o:
- suplach (do czego sluza,co daja itp.)
- porownania treningu z wlasnym cialem do treningu z wolnymi ciezarami
- krotkim treningu na 30 min dla osob ktore nie maja zbyt duzo czasu (treningu z obciazeniem wlasnego ciala glownie chodzi o plan)
- treningu aerobowym jaki mozna wykonywac bez wychodzenia z domu
- jak rozplanowac,polaczyc trening silowy z aerobowym
- alternatywnej suplementacji typu jakies ziolka czy cos co pomoze w treningu
P.S. Bardzo fajny dzial ktory przyda sie bardzo dla poczatkujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Dzięki, już dzisiaj chyba wrzucę pierwsze filmiki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykle suplementacyjne dla początkujących

Następny temat

Osiągnięcia :)

WHEY premium