SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie siłownie w Bydgoszczy

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1851
Zapraszam wszystkich z okolic Bydgoszczy i nie tylko :)
http://www.maszyna.naklo.pl/

Oferujemy pomoc w diecie i treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Czołem,
szukam jakiegoś info o siłowni Pure Health & Fitness w CH Drukarnia w Bydgoszczy. Był ktoś? Jakie wrażenia, sprzęt, ogólnie klimat, liczba osób na metr kwadratowy Ze zdjęć na ich stronie widzę że sporo różnych sprzętów typu rowerki, bieżnie, duperele, a wolnych ciężarów nie za dużo.
Inna sprawa, jak tam jest z parkowaniem, bo jak mam krążyć po mieście godzinę, żeby zostawić bryczkę to dziękuję za uwagę.

Z góry dzięki za info

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1176
Cześć, pytanie do użytkowników siłowni Gryf na kapach w Bydg. Jak wygląda sprawa gdy przyjdzie szczurek jak ja, gdzie z siłownią miał doczynienia raczej sporadycznie, bardziej aeroby, bieznie itp.. teraz chciałbym zacząć trening siłowy.

Jaka atmosfera, szczerze czy jest spokojnie, można uzyskac pomoc czy raczej bardziej hardcorowo? Dla początkujących jest sens przychodzić, odnajdą się czy lepiej wybrac jakąś siłownie typu SF, Air Fitness itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Na każdej siłowni znajdziesz ludzi, którzy służą radą. Warunek jest jeden - nie robisz z siebie kozaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11899
Hej, chodziłem wcześniej do sport factory, ale karnety poszły masakrycznie w górę. Rozważam teraz przejście do fit-maxu, nie chce też wydać na karnet więcej niz 80 zł. Na curie-skłodowskiej jest jeszcze olymp, jakieś opinie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7664
mygumas

teraz to się nazywa Galaxy. Spoko jest każdy przychodzi i może uzyskać pomoc jeśli tylko chce ;)

Jeśli chodzi o Olymp bylem raz ale to rok temu. Pamiętam ,że sprzęt wydawał mi się stary ale solidny. Ogólnie spoko. Na pewno taniej niż na pozostałych siłkach.

Zmieniony przez - Magillo w dniu 2011-12-24 19:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
olimp to dobra siłownia ze sprzętu jest to co potrzeba nie ma za wielkich tłoków trener jest też spoko wiem bo chodziłem tam pół roku
Ps. to jest najtańsza siłownia w bdg

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Witam, szukam w maire taniej siłowni w Bydgoszczy, chodzi mi żeby było dużo sprzętu cieżarów a nie jakiś dupereli, ostatnio dużo nowych siłowni doszło i sam nie wiem która jest najlepsza.. Pure,powerzone,sport-factory,olymp,fit-max czy nowa silownia Maximus. Mógłby ktoś coś polecić i doradzic? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
To zależy bo jest dużo dobrych siłowni, a przecież nie będziesz jechał całą Bydgoszcz aby dotrzeć do jakiejś, która jest "najlepsza", wiec po prostu napisz gdzie mieszkasz ( osiedle ) a coś się wymyśli

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Na śródmieściu z tego co sie orientuje jest tylko Pure.. Tylko o tej różnie mówią.. a tak to chbya już żadnej nie ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Toruń - gdzie kupić trudno dostepny osprzet

Następny temat

mieszkanie bydgoszcz

WHEY premium