SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie siłownie w Bydgoszczy

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Do galaxy muszę się przejść i zapytać ale jak znacie jeszcze jakieś inne to piszcie bo głównie zalezy mi żeby karnet nie był większy niż 50zł. Dzięki za pomoc i Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
za 50 zł mysle że nic nie znajdziesz, ewentualnie mozesz sprobowac na KWP przy Poniatowskiego jest siłownia Gwardia (wejscie od strony Chodkiewicza) tam kiedys karnet kosztowal 20 zl ale godziny otwarcia byly 16 - 20 tylko, nie wiem jak jest teraz. Na pozostałych siłowniach myśle ze 70-80 zł to dolna granica za karnet uczniowski/studencki sprawdz sobie Galaxy, Hardcore Gym, Fit Max.

Zmieniony przez - Sting89 w dniu 2013-02-23 23:36:37

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Weszłem na stronę tej Gwadri i pisze że trzeba zapłacić opłatę członkowską (48zł na rok) i wtedy płaci się tylko 20zł miesięcznie za karnet ale czy ktoś ma jakieś opinie o tej siłowni bo trochę tanio się wydaje na tle innych... Chodź mi nie potrzebne super warunki tylko żeby sprzęt był a godziny 16-20 są dla mnie idealne tylko ważne żeby nie było tam tłoku i żeby nie czekać 5min na ławke czy hantle. Więc musze tam zadzwonić ale jak ktoś ma styczność lub miał to proszę coś więcej napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
"wszedłeś" na ich stronę,

najlepiej jeżeli się tam wybierzesz w godzinach otwarcia i sam zobaczysz jak to wszystko wygląda, najwyżej zadzwoń wcześniej i upewnij się czy danego dnia będzie osoba która odpowiada tam za karnety i całą resztę żeby się dopytać o szczegóły.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5386
Chodzi ktoś może na siłownie do 'CENTRUM tenis & fitnes' przy nowotoruńskiej? Albo czy wie ktoś może ile kosztuje karnet? Nie potrafię znaleźć tej informacji u nich na stronie ^^ i jak tam wygląda sama sala, na zdjęciach wygląda na mała. Za wszelkie info dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15860
Poszukuję siłowni na osiedlu Błonie

Body4ma - odpada. Drogie karnety nie znajdują odzwierciedlenia w sprzęcie

Gdzieś od ulicy Pięknej jest podobno siłownia, w domku jednorodzinnym, ale nie wiem gdzie konkretnie. Nie wiem nawet jak się nazywa.

Proszę o pomoc,
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy na google maps poszukać :)

Studio Fitness. Falkowska A.
Strzelecka 3
Bydgoszcz
52 379 22 61

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam! Byłem w „klubie” pure fitness w Bydgoszczy raz z racji mozliwosci darmowej wejsciowki emitowanej w lipcu 2013. mam jakie-takie porownanie, jako ze była to 3-cia silownia z jaka mialem do czynienia w ciagu ostatniego czasu. Wnioski:

wygodne laweczki z miejscem na zahaczenie nog, miekkie, jest ich kilka (7?)
sporo hantli, choc pomieszanych wagowo
klimatyzacja na odpowiednim poziomie, dużo wywiewow, raczej nie zachorujecie
dość dobra muzyka, telewizory
przestronna szatnia, szafki otwierane na karte pasujaca do kazdej z szafek (sami wybiracie która wam odpowiada)
porządek w szatniach i na silowni; nie smierdzi
nowy obiekt, więc i nowy sprzet, nie jest, wbrew opinii, zbyt kolorowo
rozni ludzie, kilku dobrze zbudowanych, kilku przecietnych, jeden z problemami z motoryka, jeden co kompletnie nie wiedzial co robi, jeden senior, parę dzieciakow; jak w zyciu
dobra lokalizacja
dziewczyny: szczerze mowiac zastanawialem się czy nie wkleic tego jako rozczarowanie; mianowicie było ich znacznie mniej niż kolesi, ale przybytkach tego typu to norma, co do ich wychwalanych walorow, no coz...wyjdziecie na zewnatrz i gwarantuje ze wciagu minuty na gdanskiej wylowicie wiele więcej o bardziej kobiecych ksztaltach; chociaz, co kto lubi.


w porownaniu do innych kolo 400-500m2, ale sama silownia to 1/3 tej powierzchni – naprawdę mala i to widac po rozkladzie osob cwiczacych, ze najwiekszy tlok jest na czesci silowni, była sytuacja ze 3 osoby zmienialy się przy jednej maszynie...a byłem po godz 13!
Za dużo aerobow, orbitrekow i biezni
jeden zegar wskazujacy sekundy....jak prawidlowo wyliczyc przerwe pomiedzy cwiczeniami? Dla niektorych to ma znaczenie, i pomaga. Nie w pure
okreslony stroj. kalpki plazowe niedozwolone. Jakie to ma znaczenie kiedy robie plecy albo biceps?? czy silownia mnie ubezpiecza i w wiazku z tym ma prawo stawiac warunki? A propos warunkow, niby obowiazkowe mialy być reczniki...nikt ich nie mial...; dla porownania tu gdzie teraz chodze można przyjsc na boso, można w jeansach, jak ktos ma ochote – w pioropuszu – klient placi, i wymaga. Nie w pure.
Tlok: przede wszystkim maszyny zebrane często po 4 w pakiety, w sumie nie dużo, bo powierzchnia mala, i i tak ciasno między nimi, w poludnie w srodku tygodnia było więcej ludzi niż można by się spodziewac, co się dzieje kolo 18 kiedy przychodza klienci korporacyjni?
atmosfera: jak to powiedziec...nie ma jej, nie zauwazylem zeby ktos się do kogos odzywal, nikt się nie przywita (jako pierwszy), żaden gest, w ogole nic...
trenerzy: sporo ich, widzialem jedoczesnie 4. przy czym rozmawialem z 2-ma którzy chyba mieli kompleks wyzszosci, mialem wrazenie ze jestem kimś kto robi wszystko zle, konstuktywnych uwag tyle co kot naplakal. Zauwazylem ze są bardzo zajeci wlasnym treningiem i nie maja ochoty ani czasu na odpowiadanie na pytania, jeden co jakiś czas pomiedzy seriami biegal się zwazyc:), mialem wrazenie ze jestem tam dla nich zbedny i przeszkadzam. Widac nawiazywanie pozytywnych relacji z klientem ma w pure znaczenie glownie przy podpisywaniu 12-miesiecznej umowy
Nachalne (choc sliczne i liczne) panienki które upieraja się ze kompletnie nie rozumieja dlaczego nie mam ochoty tam wracac, poza tym w zywe oczy klamia ze ich silownia jest najwieksza (max. 170m2 samej silowni) i ze one chodza tu gdzie ja więc wiedza co mowia, z tym ze do dotychczasowej chodze rok i nigdy zadnej nie widzialem
nie jest to już czysto moje spostrzezenie, ale na forach nie wyczytalem doslownie ani jednej pozytywnej opinii na temat tej sieci, w przypadku podpisania umowy postepuje się z abonentami tak jak robia to polskie sieci komorkowe – traktuja ich jak dojnie krowy – byleby tylko placili, zadne zalozenia ani cele klienta – nie maja już dla pure znaczenia
dobre dla snobkow: drogie, w prestizowym miejscu, z klimatyzacja, nowe...i troche dysfunkcyjne, wystarczy zeby się pochwalic czlonkowstwem.
kiedys ktos u nas w szatni z rozpedu nazwal nasza silownie klubem...chlopaki wybuchneli smiechem. Teraz już wiem o co im chodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O sieci Pure już dawno czytałem, że lubią naciągać klientów. Jest również problem z zerwaniem umowy, robią duże problemy, śiemniają i wręcz wymuszają przedłużenie.

Ja obecnie chodzę do Fit-Max i choć siłwonia nie jest pierwszej klasy to jednak ma świetną atmosferę i trenerów. Chodzą po sali, pomagają, jak robisz coś źle to zauważą i poprawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 247
A Mega fit? Był ktoś tam?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Toruń - gdzie kupić trudno dostepny osprzet

Następny temat

mieszkanie bydgoszcz

WHEY premium