SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie siłownie w Bydgoszczy

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
elo też jestem z Kapuściskach i ja chodze do Gryfa naprawde spoko siłka dojazd tez spoko kilka przystanków autobusem 79 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Ja chodzę do CENTRUM tenis & fitness na Nowotoruńskiej. Bardzo mi się tam podoba, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2888
a jak by ktoś chciał to ja mam karnet pełny 6cio miesięczny do sport factory w Bydgoszczy na sprzedaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam, jestem tu nowy i początkujący. Wiem, że te tematy już były poruszane kilkanaście razy ale niektóre posty są stare.

Chciałbym się dowiedzieć o siłowni która jest w miarę tania i mieści się w okolicy TESCO. W jakiej cenie są miesięczne karnety, jestem studentem z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Keepfit dla kobiet? No co wy, ja tam chodzę. A raczej nie wygladam jak kobieta No raczej nie jest to typowa pakernia, po prostu klub fitness. Ale mi kobiety w treningach nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie. Fajny klimat jest, sympatycznie, na luzaku...Sprzęcik markowy, może nie jakieś mega ciężary ale można poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Henry, dużo tu piszą o Gryfie, typowa SIŁKA w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak masz kompleksy to lepiej tam chłopie nie idź bo się załamiesz Wybierz sobie raczej jakiś klub fitness koedukacyjny. Tam inni ludzie przychodzą, trener podejdzie, pomoże ci, doradzi, pocieszy.... a w gryfie...no sory...nie jest lekko Ja polecam Keepfit, Air fitnes - trochę podobne kluby, spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
sport factory fajne
air fitness za duzo ludzi nie polecam
gryf ok

masz kase bierz sport factory ni emasz gryf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1040
Witam
Jestem nowy w Bydg i proste pytanie z mojej strony.
Zalakowałem się w okolicach ronda Grunwaldzkiego. Co polecacie za siłkę w tamtym rejonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
A jaka jest cena karnetu np. w CENTRUM tenis & fitness na Nowotoruńskiej.? Albo ta siłownia na Skłodowskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
na sklodowskiej chyba studencki 65 normalny 80 ale w studio olymp na sklodowskiej to jest typowa silka nie jakies fitness
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Toruń - gdzie kupić trudno dostepny osprzet

Następny temat

mieszkanie bydgoszcz

WHEY premium