SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie cwiczenie na biceps?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"Po prostu ty nie wpadles na to, ze mozna powiedziec na kogos tak potocznie."

Tu mnie masz, przyznaje się, do głowy by mi nie przyszło by "potocznie" mówić koks nawet na ludzi, po których widać, że w życiu na siłowni nie byli.

Nie mam kompleksów z tytułu ewentualnego brania koksu, ale wiedz, że wiele osób nie życzy sobie by tak ich tytułować. Mam znajomego, który na każdego mówi "palant" - chyba, że kogoś zna. Jeżeli wolisz brać przykład z takich ludzi - żal. Co do tego na kogo tak mówisz - powiedziałeś tak na gostka na zdjęciu a nie wiesz czy brał czy nie.

Kończę dyskusję bo odeszliśmy zbyt daleko od tematu ale byłoby miło gdybyś wziął pod uwagę, że nie wszystkim pasuje takie określenie.
Pozdrawiam

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
pod bicepsem w zewnętrznej stronie znajduje sie mieńsień i on wypycha biceps do góry jak go rozwniesz to bedzie bardzo dobrze ,przedewszyskim większa definicjaa sama masa tu nic a nic nie da ja w tym roku planowalłem dojść z 37 do 40 w ręku na 2 cyklach mono i dobrej obfitej w wegle i bialko diecie i doszedlem przed czasem ale zbagatelizowalem tłuszce i cukry... ;) i teraz mam 94 w pasiie i ponad 130 w barkach ;) i cos tam widać bo na szczeście tylko dętka mi sie zrobiła na brzuchu i górajakoś wygląda i pokazuje sie u mnie to o co ci chodzi ale bez definicji więc idealne to nie jest. więc najpierw masa a potej jedź ze struganiem sie bo tak nic z tago nie wyjdzie, a i jak sie opalisz jak pan na zdiecie i jeszcze zrobisz je czrno biale (lepsze cieniownie mięśni) i natrzesz się olejkiem dla dzieci to zobaczysz jak ci szybko pomoże ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania o ACT i nie tylko

Następny temat

pytanie na temat naprawy zlego treningu :)

WHEY premium