SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Suplementy wcinasz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
obecnie:
creapure olimpa
witaminki olimpa
magnez olimpa
omega3 olimpa
garlicin olimpa
wit C+cynk vitalmaxa
bialko vitafit

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
DO mrOlimpia tak kolego ale ja chce cykl czyli kupie sobie ten przed i potreningowy czyli obie rzeczy z vpx tylko nie wiem czy warto inwestowac bo na niektorych stackach sie zawiodle np hp,xp... kaszana jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6945
To lepiej wez samego Shotguna ktorego stosuj tylko w dni treningowe przed treningiem a po treningu i w dni nie treningowe bierz jakas samą kreatyne bez pompujacych dodatkow bo to strata kasy np crea shot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
miałem crea shota i byłem zadowolony ;) ok dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6945
aha i lepiej nie bierz tego Shotguna V3 tylko kup NO Shotgun MHF-1, ten drugi ma nieco lepszy sklad - wiecej mieszanki bialkowej a reszta jest ta sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Vitalmax zielone mono
VitaFit białeczko
Carbo Olimp (pomarancza)

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
czyli to ze stacków bedzie najlepsze rozwiazanie tego shotguna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1065
Ryż

Z*******lać Czeba !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6945
Czy najlepsze? tego nikt Ci nie powie, ale napewno nie jest to ekonomiczny stack..
na kazdego te same stacki nieco różnie działają, na jedna osobę pewna forma kreatyny może działać słabo a na inną lepiej, trzeba próbować różnych form.
Moim zdaniem lepiej bedzie jak zainwestujesz tą kasę w Stealtha i jaką samą kreatyne. Ja planuje wypróbować orotan kreatyny Kaizena (Clout Mana tez ma bardzo dobre opinie na forach). Rano i po treningu (po poludniu w nie treningowe) dam po 5gr tego orotanu i do tego daje okoltreningowo 150 gr (2x po 75 gr) Stealtha ktory ma w sobie sporo bialka, dobrej jakosci wegli i 6gr mieszanki kretynowej.
Mysle ze na takim polaczeniu mozna zrobic wiecej niz na stackach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Clenburexin - 5-6 kaps przed tren
BCAA XLL Nutrition - chyba truskawka:D (100zł z przesylka za 500g) , co do clenburexin jakies tam dzialanie czuc , gdyby bylo lepiej w kieszeni pewnie tight by poszedl, co do bcaa jestem zadowolony cena/jakosc

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszać czy połykać ?

Następny temat

Jaki najlepszy dodatek do gainera?

WHEY premium