SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na klatkę piersiową :) ?

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
A więc tak mam 15 lat , i robię tylko Pompki , Brzuszki, biegam,jeżdże na rowerku :) , dało mi to efekty nie powiem , :)
Ale jakie jeszcze ćwiczenia , bezpieczne dla mojego wzrostu , mogę jeszcze robić :) ?
Jak jeszcze mogę ćwiczyć ,żeby mięśnie były bardziej widoczne ?
Nie chce na mase albo coś , tylko tak , aby dobrze wyglądać , nie dla szpanu , tylko dla samooceny i dobrego samopoczucia :)


*Jestem Nowy i proszę o wyrozumiałość :)

Pozdro :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
No i chyba nie ma co więcej dodawać
kolega powyżej zamieścił Ci kompendium wiedzy

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
nie mozesz zrobic nic,ani dac ksztaltu jesli nie zbudeujesz cokowliek masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Może zrobić i to dużo, nie tylko masa liczy się w życiu...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
nie mozesz nie robic masy i jednoczesnie nadac ksztalt swoim miesniom,nadawanie ksztaltu zaczyna sie od zrobienia odpowiedzniej dloa siebiemay,nei ma jakichs bardzo groznych cwicczen ktore moga zahamowac wzrost ale nie bierz absolutnie kokso bo zamykaja nasade kosci i przestaniesz rosnac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Przede wszystkim nie pytał o sprawę koksu, druga kwestia nie poruszaj tego typu tematu udzielając zdań wyjętych z kontekstu, bo co do koksu to można by napisać poemat a szczególnie w sprawie rozwoju i braku takowego przy stosowaniu różnego typu specyfików. pozdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1835
Ludzie .... On chce cwiczyc rekreacyjnie a nie juz dieta, trening 3x w tyg itp...
Sam tak kiedys cwiczylem jak nasz autor tego postu ;)

Rob te popmki itp ale pamietaj zeby zwiekszac ilosc powtorzen co tydzien :) Radzilbym CI rowniez poczytac troche o cwiczeniach na sztuki walki - zwiekszysz dynamicznosc cwiczeniami z wlasnym cialem i lepsze samopoczucie jest :)

Bierz od życia wszystko co możesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dokładnie!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
najlepiej to chyba by bylo kolego jeslibys wypisal swoje ulibione cwiczenia/rodzaje sportow a my bysmy ci wybrali te ktore ci zapewnia to czego chcesz czyli ksztalt mieszni itd.bo jakktos tutaj ci wypisze cwiczenia a nie bedziesz mial z nich funu??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
Jest już udowodnione, że siłka nie hamuje wzrostu wręcz przeciwnie, to co kiedyś było uważane za metody na "wysokość" wiszenie na drążku rozciągania itd. Są tego przeciwieństwem, z tego co pamiętam pisze o tym Leszek Michalski (trener kadry narodowej) w swojej książce "kulturystyka", w necie tez można znaleźć pare artykułów o tej tematyce. Wiec zapisuj się na siłowni, a z czasem przyjdą i mięśnie i kształt, i na pewno lepsze samopoczucie. Jako świetne ćwiczenie w domu mogę ci polecić pompki na poręczach, możesz je wykonywać na krzesłach itp. Kombinuj

cały czas do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny mi plan na silownie

Następny temat

Ile max. lat mogę mieć, by zacząć trenować sztukę walki? (kilka pytań)

forma lato