SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki wybrać cel treningowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 795
Witam chciałbym się zapytać co robić ważę około 90kg wzrost 183cm niby gruby nie jestem do chudych też nie należę
Moja dieta:
Platki + mleko+ twaróg 716 43b 80w 17t
2
Ryż 345 pierś z K. 350= 695 42g b 22T 77w
3
Chleb 285 +120=405 26b 54w 5t
4
345+350=695 42 g b 22 t 77w ew 4-5 jajek
5
4 jajka 310+120 37b 25t 4w


W 300 190b 95t


Poniżej moja fotka ćwiczę fbw 3-4 razy w tygodniu bo tak mi wygodnie jako tak zwane cardio robię 20min treningu z workiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Nawiązując jeszcze do prawidłowego wyboru celu treningowego, to przy obecnym poziomie tkanki tłuszczowej, myślę że lepszym rozwiązaniem będzie redukcja tkanki tłuszczowej. Im niższy jest poziom tkanki tłuszczowej, tym lepszej jakości mięśnie można budować. Z obecnego poziomu niestety raczej nie będzie to możliwe. Warto zejść do tych około 12-13 procent i wtedy myśleć o budowaniu. Więcej informacji na temat tego znajdziesz w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33170 Napisanych postów 23248 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278247
Diete rozpisz w tej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Osobiscie zacząłbym od redukcji aby zejść jak najnizej z BF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z tej Twojej rozpiski diety ciężko cokolwiek wywnioskować, jedyne co rzuciło się w oczy to że chyba ryż wrzucasz po ugotowaniu - w rzuć dietę jak kolega wyżej radzi i wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Wrzucając do sprawdzenia dietę, czy trening, należy to zrobić zgodnie w opisem w regulaminie działu. Pierwszym krokiem powinno być dokładne wypełnienie formularza ankiety działu. Zapraszam do zapoznania się z nim w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Następnie obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu:

https://potreningu.pl/artykuly/odchudzanie/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych--5255

Dopiero wtedy kilka dni rozpsiki diety jako zrzuty ekranu z dziennika żywieniowego potreningu.pl

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
DJ_DoDo
z tej Twojej rozpiski diety ciężko cokolwiek wywnioskować, jedyne co rzuciło się w oczy to że chyba ryż wrzucasz po ugotowaniu - w rzuć dietę jak kolega wyżej radzi i wypełnij ankietę


To chyba kcal z ryżu. :D

Jeżeli chodzi o pytanie z tematu, to sylwetka jest nieco zamglona, więc przyda się chociaż te 6-8 tygodni podcinki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 795
Nwm czy nie za dużo białka odstępy między posiłkami mam praktycznie 5h. Trening około zaczynam o 16:30 i kończę o 18 lub chwilę przed.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 795
Nwm czemu ale mój telefon słabo współpracuje z tą stroną i nie ładuje mi wszystkiego do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 795
Przepraszam między pierwszymi 3 posiłkami mam odstęp 5h że względu na pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Nie dostosowałeś się do tego co napisałem. Pierwszym krokiem powinno być wrzucenie dokładnie wypełnionej ankiety działu. Dostałeś do niej link. Następnie obliczenie i wrzucenie całości obliczeń zapotrzebowania kalorycznego. Również tego nie zrobiłeś. Zacznij tak, jak należy to zrobić.

Jeżeli chodzi o wybór celu treningowego, to przy Twojej sylwetce warto redukować. Dopiero później budować lepszej jakości mięśnie. Im niższy jest poziom tkanki tłuszczowej, tym lepszej jakości mięśnie można budować

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 795
Może być nie za bardzo siedzę w telefonie a komputera praktycznie nie posiadam bo nie odczuwam potrzeby.
Edit jestem głupi nie zmieniłem godziny... Ale tak jak pisałem 3 pierwsze posiłki co odstęp 4-5h pracuje od 5 rano







Zmieniony przez - Zarobiony666 w dniu 2021-08-23 18:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Wydaje mi się, że nie czytasz tego co piszemy do Ciebie. Spróbuję więc jeszcze raz i zamykamy temat jeżeli w dalszym ciągu nie będziesz rozumiał w jaki sposób należy podejść do wrzucania rozpiski diety.

1. Dokładne wypełnienie formularza ankiety działu i wklejnie go tutaj. Link w niej wypowiedzi powyżej.

2. Obliczanie zapotrzebowania kalorycznego organizmu z dokładnego wzoru, a nie kalkulatorem. Link do tego masz w mojej wypowiedzi powyżej.

3. Kilka dni diety, aby sprawdzić jej urozmaicenie, a nie jeden.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplikacja z gotowymi posiłkami

Następny temat

Makroskładniki - ilość w diecie

WHEY premium