SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na redukcje ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
Witam.
poszukuję dobrego treningu na redukcję. Nie wiem z jakiego skorzystać. Lepsza opcją będzie trenowanie 3x w tygodniu poszczególnych partii miesniowych np poniedzialki nogi i barki srody plecy i biceps a piątki klatka i triceps czy też lepszym rozwiazaniem bedzie wykonywanie 3 x w tygodniu FBW ?
Mam 26 lat, ważę ok 88 kg mam 181cm. Robiłem ostatnio badanie na maszynie ( nie znam jej fachowej nazwy ) dzieki której można zbadać poziom tłuszczu itp itd. I mam ok 19.9%. Masa mięśniowa 70.6 kg.


Proszę o rady
z góry dziękuję


Zmieniony przez - rambotic990 w dniu 2016-04-15 17:09:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ma to większego znaczenia. Choć faktycznie jest wiecej przesłanek stawiających wyżej split. M.in to, że nie musisz wykonywać tak dużej ilości ćwiczeń jednego dnia, a to może być problematyczne w okresie redukcji, gdy tego jedzenia jest mało. Druga sprawa to czas treningu, który uszczuplasz dzieląc ciało na partie. Wówczas możesz dodać systemy energetyczne i nie ma konieczności siedzenia na siłowni pół dnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jaki masz staż?

Na redukcję jest deficyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
Jeżeli chodzi o staż to od miesiąca chodzę na siłownie regularnie 3 razy w tygodniu. Kiedy 8 lat tańczyłem. :) i zakonczyłem trenować taniec jakoś w grudniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening:

www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

A jeśli chodzi o redukcję to tak jak dudee napisał - potrzebujesz diety z ujemnym bilansem kalorycznym

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
Właśnie na to trafiłem i przeglądam.
Wczoraj znalazłem przykładowy taki trening :

A
Nogi:Przysiady z sztangą na barkach 3 x 12-15
ŁYDKI
Plecy: Podciąganie na drążku szerokim nachwytem / Ściąganie drążka wyciągu górnego szeroki nachwyt 3 x 12-15
Klatka:Wyciskanie Sztangi ławka poziom 3 x 12-15
Barki:Wyciskanie sztangi zza karku 3 x 12-15
Triceps:Pompki odwrotne 2 x 12-15
Biceps:Uginanie ramion z sztangą stojąc 2 x12-15
BRZUCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
B
Nogi:Przysiad wykroczny 3 x 12-15
ŁYDKI
Plecy:Wiosłowanie Sztangą w opadzie tułowia 3 x 12-15
Klatka:Wyciskanie sztangi ławka skos (głową w górę) 3 x 12-15
Barki:Podciąganie sztangi do brody 3 x 12-15
Triceps:Francuskie wyciskanie za głowy leżąc 2 x 12-15
Biceps:Uginanie ramion z sztangielkami na przemian "supinacją nadgarstka" 2 x 12-15
BRZUCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
C
Nogi: Uginanie nóg lezac na maszynie / z hantlem miedzy stopami 3 x 12-15
ŁYDKI
Plecy:Martwy Ciąg 3 x 12-15
Klatka:Rozpiętki na ławce poziomej 3 x 15-20(z powodu lekkich hantli) (ujdzie, ale dalbym tu wyciskanie na skosie dolnym lub pompki na poreczach)
Barki:Wiosłowanie sztangą 3 x 12-15
Triceps:Francuskie wyciskanie sztangielki 2 x 12-15
Biceps:Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano 2 x 12-15
BRZUCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
Lepszy będzie obstawiam ten artykuł "Pierwszy rok treningów" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
to fbw co wrzuciles tez jak najbardziej jest ok na nogi/plecy mozesz po 1 serii dorzucic wszedzie, ale o tym czy schudniesz decydowac bedzie glownie dieta a nie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rambotic990
Lepszy będzie obstawiam ten artykuł "Pierwszy rok treningów" ?


Twój plan też nie wygląda źle. Ale sukces w największej mierze będzie zależał od Twojej diety.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18522
Wiem, jestem tego świadomy. Czyli ten co pokazałem można spokojnie tez stosować tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wliczyć ?

Następny temat

Dieta, trening, praca.. Jeśli masz chwilkę zajrzy!

WHEY premium