SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na miesnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ze 20-pare będziesz mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
to jest duzo?? bo ja sie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
BF ponad 20% to sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
to jak ja mam schudnac z tego bf jezli nie moge diety na redukcje bo jestem za mlody narazie:( ??
Chce zeby bylo widac kaloryfer :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
na***** ci chudnac ze sie tak spytam lap mase

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
i po co mam lapac mase?? co ja z tej masy zrobie?? jak bede mial wiecej masy bedzie wygladac ze ejstem grubszy:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie bedzie, po act porpawia sie cala sylwetka, zamiast tego rbzucha bedziesz mial chociaz podkladke pod kaloryfer, zamiast tego czegos co nazywaszklatke miesnie

zalae bo zalane ale ksztaltne

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
ludzie trzymajcie mnie czy ty znasz pojecie łapanie masy?
jak masz mase mięsniową to nie znaczy że masz gdzieś tłuszcz, naucz sie odróżniac mase miesniową od tłuszczowej. Słuchaj z gówna bata nie ukręcisz, nawet na brzuchu jak sie zaczniesz odchudzac i robić rzeźbe to i tak kaloryfera nie zobaczysz bo twoja masa miesniowa tam będzie śmieszna więc nie popadaj w paranoje, z dużych mieśni łatwiej coś stworzyć.
i nie podniecaj sie tylko tym brzuchem już trzeba wszystkie mieśnie rozwijać.

--------------
bic (43)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
wiem ale ja niechce byc takim kabanem tylko normalnie umiesniony :D ale nie az tak bardzo ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
zależy co dla ciebie znaczy normalne umieśnienie , pozatym nikt ci nie karze pakowac tyle żeby wyglądać jak Ronnie pozatym niewiadomo czy byc nawet doszedł do tego poziomu kiedykolwiek ale z tym co masz teraz to śmiało możesz robić mase i nie musisz sie przejmować kabanem nie zostaniesz do tego trzeba duuuuużo treningu i nie zawsze to wychodzi.

--------------
bic (43)
wiek (20)
wzrost (180)

This is your life and it's ending one minute at a time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Macie jakis dobry i sprawdzony plan na mase??? To prosze podajcie mi go! Dzięki!

Następny temat

Jak podczas zimy zrobic płaski brzuch???

WHEY premium