SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na miesnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
heheh to ze napisalem ze jak on nie ma tluszczu to ja mam miesnie nie znaczy ze uwazam go za grubasa <lol> chyba sie sugerowaliscie moja wypowiedzia bo nie wierze ze tkaie glupoty radziliscie.Ma tluszcz ale tluszcz to ma kazdy tylko jedni wiecej inni mniej- taki byl sens mojej wypowiedzi.
Co do autora zrob abs [jesli dasz rade], uluz diete jakas i cwicz cwicz.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
ok abs rzadzi robie go i czuje palenie :D pozniej walne A6W a po A6W moze abs II?? :D niedlugo jeszcze dojdzie do mojej domowej kolekcji rowerek treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
odpusc sobie rowerek, rob abs pozniej odpoczynek od programow treningowych i zadecydujesz cyz redukcja czy nadal masa.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
ja nie chce zadnej masy, ja chce schudnac :) i zeby mi bylo widac piekny kaloryferek na brzuszku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Czyli redukcja, zresztą i tak z takim otłuszczeniem nie miałbyś co sie zabierać za mase, bo jak ma sie powyżej 15% BF to tylko redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7780
jaka jest dieta redukcyjna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
minusowa xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
i tak bede na rowerku jezdzil :D on duzo daje wkoncu aeroby :D a dietke na redukcje chyba walne bo moj brzuch jest dosyc gruby :( tylko skad ja moge wziasc diete na redukcje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
areoby malo daja na spalanie, z katowni

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
hehehe z katowni:P nie ale naprawde gdzie moge znalezc taka dietke na redukcje bo chce schudnac takze wszedzie :) nawet na twarzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Macie jakis dobry i sprawdzony plan na mase??? To prosze podajcie mi go! Dzięki!

Następny temat

Jak podczas zimy zrobic płaski brzuch???

WHEY premium