SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening na redukcji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1226
witam
mam 17lat 175cm wzrostu , waże 78kg , mam w pasie (85-88) trenowałem na mase jakieś 5 miesięcy(2 miesiące z dietą) od 1.5 miesiąca nie trenuje i nie trzymam diety. Jestem troszke gruby i chciałbym pozbyć sie zbędnego tłuszczu,
planuje ułożyć sobie diete i jeździć 3 razy w tygodniu na rowerku(40-50min), moje pytanie brzmi czy powiniem ułożyć sobie do tego jakiś trening siłowy?
mam za mało masy aby robić trening na rzeźbe ,a trening na mase chyba mija się z celem przy diecie redukcyjnej. Jak już schudne odpowiednio znowu zabiore sie za mase ale narazie chce jakoś wyglądać na wakacjie , poradzcie co robić?

z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

życie jest piekne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
mozesz biegac (najlepiej naczczo), jeździc na rowerku, pływać - ogółem duzo sie ruszać. Jednak największą role odgrywa tutaj dieta. Dieta redykcyjna + mozesz zastosowac trening - zawsze lepiej ćiwczc na siłowni niz wogule nie cwiczyc...Jesli bedziesz ćwiczył - zrzucisz tłuszcz, a dodatkowo (co prawda w małym stopniu, ale zawsze cos) Twoja sylwetka nabierze lepszych kształtów - jednak gdy pominiesz trening siłowy, zrzucisz tłusz i to wszystko.

https://www.sfd.pl/temat104859/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1226
czyli moge robić trening typowo masowy , do diety redukcyjnej i aerobów ?

życie jest piekne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
to chyba nieco mija sie z celem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Możesz robić trening masowy czyli większymi ciężarami bo to pozwoli ci w pewnym stopniu utrzymać mięśnie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam cwiczyc, czy dobrze...?

Następny temat

"boksowanie" z hantelkami

WHEY premium