SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki somatotyp?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8771

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Płeć

mężczyzna

Cel

Zamiana skinny fat na skinny fit

Waga

70

Wzrost

około 180 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

nie wiem, ale jest zdjęcie

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, aktywność ogranicza siędo WFów i ćwiczenia hantlami w domu+ kalinistyka, bez podciągania

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Tylko WF, pompki, hantle, brzuszki itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pod tkanką spokojnie idzie wyczuć miednice.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Anubis, czyli nawet jak znikną boczki to będzie szeroka :/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz szeroką miednicę to tak, kości nie zmniejszysz.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Aha, czyli po prostu mam zj**aną genetykę- wąską obręcz barkową, szeroka obręcz biodrowa, wąska klatka, szeroka miednica, gorzej być nie mogło, tym bardziej że żaden z moich braci tak nie wygląda. Dodatkowo mam 15 lat i rozrost miednicy się jeszcze pewnie nie zakończył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ale tobie nie idzie przetłumaczyć ze jak zaczniesz cwiczyc porzerzysz klate plecy barki to automatycznie optycznie bedzie to wygladac lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
A znasz jakiegoś kulturystę albo kogoś z siłowni który mimo tego problemu zrobił fajną sylwetkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie wiem bo nigdy nie pytałem jaka ma miednice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Marian - zastrzel go proszę:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zobacz swoje foto na pierwszej stronie, masz chudą górę, rozbudują ją i się sprawa poprawi, możliwe nawet ze biodra masz mniejsze od sporej rzeszy kulturystów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nic dodaj nic ujac, jeszcze raz powtarzam jedz cwicz i za pare lat zobaczysz co i jak

załóz dziennik treningowyna naszym forum to zawsze tez cos ktos pomoże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kierunek, żeby zostać trenerem personalnym ?

Następny temat

Jedzenie o 3 w nocy

WHEY premium