SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki somatotyp?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8766

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Płeć

mężczyzna

Cel

Zamiana skinny fat na skinny fit

Waga

70

Wzrost

około 180 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

nie wiem, ale jest zdjęcie

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, aktywność ogranicza siędo WFów i ćwiczenia hantlami w domu+ kalinistyka, bez podciągania

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Tylko WF, pompki, hantle, brzuszki itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
A na siłowni można zmierzyć wzrost i BF? Ja wzrostu też mam około 180 cm, a w pasie na wysokości pempka 86 cm, jak myślisz, jak będę miał już kaloryfer to ile będę miał w tym pasie? Chciałbym mieć klatkę piesiową szerszą od niego, a tutaj chyba tę proporcję tłuszcz zakłuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
WTF???? Stary... o co ty pytasz? Myślisz że Mariusz jest tutaj wróżbitą? Zacznij ćwiczyć a dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania z biegiem czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dokładnie jak wyżej

nie da sie tego przewidziec, napewno spor pracy przed Tobą

u mnie na silowni jest waga gdzie dostaje wydruk i tam mam rozpisane ile masz wody w organizmie ile tłuszczu itp, najakim poziomie metabolzim i takie bajery

10zl kosztuje taka usługa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
W tym wieku większość to takie brzydale i niezgraby, ale to się zmieni bo zaczniesz mężnieć. Co do tego wstydu - to jest bez sensu i nieuzasadnione, nikt na siłowniach z nikogo nie leje. Ja chodzę na siłownie z moim 13-letnim bachorem a on wcale tak nie panikuje. Dużo słodyczy i słodzonych napoi wciągasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Słodzonych napoi już praktycznie w ogóle, ale jeszcze niedawno piłem tylko colę, jadłem codziennie w MCDonaldzie i praktycznie się nie ruszalem, teraz prowadzę o wiele zdrowszy tryb życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiec jestes na dobrej drodze

siłowni naprawdę się nie bój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Marian, a jaki somatotyp u mnie najbardziej podejrzewasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ale ty jestes uparty;) zacznij robic to co ci podpowiadamy bo inaczej nic z tego nie bedzie. Podstawy wystarcza a nie myslenie jakie to jakie tamto. Podstawy! Wygladasz jak normalny chlopak nie cwiczacy juz ci to pisalem teraz rob cos zeby to zmienic. My ci pomozemy ulozyc trening ubdiete:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Trening tak, ale diety raczej nie, bo mama mi nie będzie odzielnie gotowała :/, co najwyżej jakieś wskazówki żywieniowe, a ten somatotyp naprawdę ccę znać i bardzo mi na tym zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
Masz już 15 lat więc ugotowanie ryżu, kurczaka czy też przyrządzenie owsianki nie bd zbyt trudne. Jedz, śpij i trenuj... Po za podpowiedzią na temat diety i treningu chłopaki raczej Ci już nie pomogą. Musisz uwierzyć w siebie... psychika oraz pewność siebie ( którą z czasem zyskasz jak zaczniesz już coś z sobą robić ) jest bardzo, ale to bardzo ważna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kierunek, żeby zostać trenerem personalnym ?

Następny temat

Jedzenie o 3 w nocy

WHEY premium