SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki somatotyp?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8769

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Płeć

mężczyzna

Cel

Zamiana skinny fat na skinny fit

Waga

70

Wzrost

około 180 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

nie wiem, ale jest zdjęcie

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, aktywność ogranicza siędo WFów i ćwiczenia hantlami w domu+ kalinistyka, bez podciągania

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Tylko WF, pompki, hantle, brzuszki itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
anubis84
Jak w firmie papki to jeszcze jeszcze ale w formie płynnej zupy bym nie tknął.


No papka, papka : ) te bardziej wodniste, to z "lepszymi" dodatkami banan + żurawina ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
najlepiej omlety robic

w twoim wypadku dodaj łyzeczke kakao do smaku i sniadanie jak się marzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Marian, przysięgam że to ostatni post w tym temacie, ale zauważyłem, że jak leżę to moja miednica wygląda bardzo normalnie, tzn że jest wąska, i nie wiem czy po prostu ona się k***czy podczas leżenia i rozrasta podczas stania (jak biodra) czy po prostu schodzi z niej tłuszcz? tutaj zdj jak leżę jak to wygląda, bo jak stoję to tam jest http://www.fotosik.pl/zdjecie/46e199e96f47be2a 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
kur/czy , nie wiem czemu cenzura na to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
raczej to normalne ze podczas lezenia wygląda inaczej a podczas stania to inaczej

za bardzo rozkminiasz jakies p******ły zamiast barc sie do roboty

wygladasz normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale codzi mi o to, czy jak pozbędę się tłuszczu to moja miednica bedzie wygladala tak jak podczas lezenia, bo wydaje mi sie ze jak leze to tluszcz z niej schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tylko zrozum ze ty za bardzo nie masz czego sie pozbywac, musisz nabrac MIEŚNI wtedy wyglad sylwetki diametralnie sie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Wiem, tylko jak już przymasuję, i zrzucę to sadło po redukcji, to moja miednica będzie wąska czy nadal dość szeroka? Dodam że w pasie mam 86 cm, więc chudziutki to ja nie jestem ( na wysokości pępka mierzone), może spadł z 1 cm w obwodzie teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak masz szerokoa miednice(kosc) towiaodmo ze ona sie nie zwęrzy ale jak nabudujesz powtarzam nabudujesz mieścni to wszytsko sie to optycznie zmieni i bedzie to całkiem inaczej wygladac, szesze plecy szersze braki optycznie bedzie inaczej, dodatkowo zbudujesz dobry brzuch to automatycznie tez inaczej bedzie wygladac.

sie uparłes tej miednicy masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ale właśnie ja nie wiem czy to tłuszcz czy miednica, wydaje mi się że to tłuszcz, bo jest go tam sporo, więcej chyba nawet niż na brzuchu, ale prawdopodobne jest też to, że to i szeroka miednica i dużo tłuszczu na niej, mam nadzieję że to tylko tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kierunek, żeby zostać trenerem personalnym ?

Następny temat

Jedzenie o 3 w nocy

WHEY premium