SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki jest Wasz cel?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WODYN zartuje sobie.. chce byc jak najwiekszy wyciagnac tyle na ile pozwoli mi genetyka kiedys wydawalo mi sie ze 35 w lapie 90kg na kalte to duzo teraz uwarzam ze jest to nic wiec jak osiagne dajmy na to 42 w lapie wycisne 120 na klate bedzie mi sie wydawalo ze jest to malo i tak w kolko dlatego silownia jest piekna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Tak myslalem, ale kto nie marzyl o Olympii(nie, to nie chodzi o te potezna kulturystke ) Pzdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Moim celem jest zeby kiedys zostac kulturysta, ale wiele pracy mnie czeka, ale jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
powiem tak, ~80kg to raczej miałbym napewno,bo u mnie w rodzinie wszyscy faceci sa niscy i szerocy w barach,z reszta jestem strasznie podobny do brata który w moim wieku wygladał identycznie,a teraz jest niezły byk,ale pomijajac, jeszcze pocwicze kilka lat i mysle ze jedno plus drugie da jakies 90-95kg z czego bede bardzo zadowolony.



a od tego piłkarzyka to ja nawet teraz lepiej wygladam bo jestem niższy przy tej samej wadze

Zmieniony przez - AdamCienki w dniu 2006-08-10 20:03:46

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
waga 85 na zylce ze wzrostem pod 180
generalnie chce byc kurczakiem z klasyczna sylwetka V (a nie X) jak za starych dobrych lat kulturystyki
a ten placzliwy bolec ze zdjecia wyglada jak przez okno - i do takiego "poziomu" wystarczy kilo zelu a nie sztanga

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
cel jaki chcialbym osiągnąć to
-wyrobić plecy w kszatałcie V (zniwelować wady postawy)
-zbudować klatke
-barki
-łapka
a potem to juz tylko tuningowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Wordl's strongest man. wszystko na ten temat.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
osiagnac maksimum swoich mozliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 275
Moim celem jest:
*duża siła
*rzeźba
*robić salta i wogóle być najlepszym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538


http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas

Następny temat

kubica

WHEY premium