SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odżywka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3776
Witam!Ćwicze ok. 6 miesięcy ale niestety mam problemy z przyborem na masie.Teraz zaczne rygorystyczną dietę i mam nadzieję że coś pójdzie do przodu.Chciałbym się poradzić(bo powiedzmy że mam ok. 150 zł. na odżywki)co kupić zeby pomóc w zdobyciu masy-jaką odżywkę białkową lub gainera?Nie brałem nigdy odżywek i jestem dość aktywny fizycznie(gram jeszcze w piłkę nożną w klubie).Proszę o pomoc.

"Na pohybel wszystkim! To jest ładny toast”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zależy od diety czego ci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Co za dieta?
Gainera wybierasz w zależności od braków, brakuje węgli to możesz dać np gain bolica albo gainer1. Jak chodzi o jakieś fajne promocje to 9kilo gainera hi-tec 20% za 160zł na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3776
Dieta na mase.Właśnie chciałbym uzupełnić węgle bo troche ich mało miałem i troche białka(choć na poziomie 2,2g/kg ciała dostarcza mi dieta).Sog dlaq ciebie chaczyk

"Na pohybel wszystkim! To jest ładny toast”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
ŚMIGA1906 a jak wygląda Twoja obecna dieta?
Ile masz w niej węglowodanow, bialek oraz tłuszczy?
Jak wygląda aktywnośc fizyczna?

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
to zalezy od tego czego Ci brakuje w diecie bialka, wegli...??
jesli tego i tego mozesz zapodac jakiegos gajnera ja polecam na poczatek Mass XXL z Treca, ew. bialko jakies... WPC Ostrowia np.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie diety(masa). kcal obliczone

Następny temat

Ryby

WHEY premium