SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka najlepsza książka o siłowni ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 330
Zna ktoś na prwadę dobre książki o kulturystyce ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W obecnych czasach sporty siłowe tak mocno się rozwinęły, że coraz więcej powstaje na ten temat artykułów i książek, wiele z nich jest godnych polecenia, inne należałoby traktować z przymrożeniem oka, ale zaczerpnąć kawał sporej wiedzy można między innymi z:

- „Atlas treningu siłowego” Delavier Frederic, dzięki tej książce początkujący i nie tylko może zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami z tematu treningu siłowego.
- „Encyklopedia kulturystyki” 21st Century Edition, kolejna cenna książka, dzięki której poszerzymy swoją wiedzę na temat jak korzystać z odpowiedniej formy ćwiczeń, jak wykonywać poprawnie technikę, jak również znajdziemy na jej stronicach liczne inspiracje – zdjęcia najlepszych kulturystów.
- „Bądź sprawny jak lampart” Starrett Kelly, Cordoza Glen, kolejna bardzo dobra książka, dzięki której usprawnimy swoje ciało. Zapobiegniemy kontuzjom, ale też zwiększymy swoją mobilizację ruchową.

Jest wiele książek godnych uwagi, nie sposób wymienić wszystkie, natomiast te 3 zdecydowanie mogę polecić, będą dobre zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2527
ja czytałem "Fitness dla mężczyzn" Tomasza brzózki i "Nowoczesny trening siłowy" Ian Kinga i książka Brzózki jest dla miłośników sportu ogólnie, dobrze w niej motywuje, podaje przepisy na proste potrawy. Fajnie mówi o spalaniu tłuszczy i areobach

A Nowoczesny trening siłowy to typowa książka o budowaniu i rzeźbieniu ciała, jest bardzo obszerna, od anatomii po bardzo dużo dobrze opisanych i ilustrowanych ćwiczeń siłowych i rozciągających. Jest podany bardzo ciekawy plan treningowy rozpisany na bardzo długi okres. Są tu poruszone praktycznie wszystkie zagadnienia związane z siłownią. Obecnie ćwiczę planem z tej książki, bo nie jest nudny, i naprawde mądrze przygotowany.
tu możesz o niej trochę poczytać:
http://www.dso.pl/ksiazka-nowoczesny-trening-silowy-p-4229.html

Oprócz tego czytałem jeszcze "system Joe weidera", ale miałem go w pdf a na kompie ciężko sie czyta, myśle ze nie jest warta tych pieniędzy (bo bardzo jest droga w internecie).

Zmieniony przez - tomek07189 w dniu 2011-01-08 21:34:56

Zmieniony przez - tomek07189 w dniu 2011-01-08 21:35:49

"Kto stał się bogatym, niech rządzi, a kto ma siłę, niech zaprzecza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
"System Joe Weidera" bardzo przyjemnie sie czyta, pomocna ksiazka dla poczatkujacych, mi przynajmiej sporo pomogla gdy zaczynalem. W razie co moge Ci ja udostepnic w pdf.
2

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Gothmori jak byś mógł to mi udostępnij Chętnie przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2604
Arnold: Edukacja Kulturysty.
2

Dzień Wczorajszy, Był Łatwym Dniem...

OTR TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
gothmori09 jeśli byś mógł mi wysłać tą książkę na maila to bym był bardzo wdzięczny.

[email protected]
2

"Czasem tylko bluesa słyszę i nadzieję wielką mam
Że w dół rzeki sam popłynę i opowiem prawdę tam." R.RIEDEL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Po co Ci książki na SFD jest to wszystko tylko wystarczy poszukać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Bardzo fajna ksiązka "System Joe Weidera" jw. dużo można sie dowiedzieć, ostatnio czytałem i naprawdę polecam, mam na pdf jak ktoś chce.
3

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Gdzies za godzine wam ja dam. Wrzucam na zippshare.
3

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja tu znalazłem System Joe Weidera
http://rapidshare.com/files/213002091/Kulturystyka.-.System.Joe.Weidera.rar 

Dopiero ściągam więc gwarancji nie dale
1

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A wiec nie mam co juz uploadowac
1

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego tak jest? [Siła]

Następny temat

gryf lekko łamany pod domowa siłownie

WHEY premium