SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyne brać i czy wogóle jest sens

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
W takim razie kupie chyba kreatyne olimpu http://allegro.pl/item371255507_olimp_kreatyna_300_caps_wysylka_0_zl_.html

Dzieki za pomoc



Zmieniony przez - mateusz54 w dniu 2008-06-16 15:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Bierz i sie niezastanawiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
https://sklep.sfd.pl/Aminostar_Creatine_Monohydrate-opis700.html

Tak, wiem - jestem z Aminostara - ale pod moim linkiem masz 500g mono za niecałe 4zł więcej (i jeszcze abonament na sfd).

Natomiast za link z allegro powinienem Ci wypowiedź usunąć (regulamin).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
jogi91 - polecam ci jak to napisał niżej mohawk2 " Creatine Micronized 200 Mesh " zwykłe mono ale jest bardzo dobre z Trec'a i kosztuje około 60zł za 400 kaps. + dekstroze bądź carbo ( polecam carbo ) ja osobiście kilka razy już stosowałem tą krete i musze przyznać że zawsze na mnie dobrze działa. Ta kreta ma główne działanie że pobudza mięśnie do rozwoju przy diecie, białku no i tych węgli, efekty powinien być satysfakcjonujący W razie jakichkolwiek pytań piszcie ( mam dobrze przetestowaną tą krete a także Ostrowie WPC 80 ) pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Dzisiaj byłem na siłce kupić tą kreatyne ale była tylko z TRECa więc ją kupiłem CREATINE + TAURINE i do tego był gratis DEXTROSE i mam pytanie jak to jeść? i czy mógłbym brać dextrose razem z keratyną i w takich samych porach co kreatynę?

Tak pisze na opakowaniach
kreatynę w dni nietreningowe przed śniadaniem i kolacją a w treningowe przed i po treningu
dextrose rano oraz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
"W razie jakichkolwiek pytań piszcie ( mam dobrze przetestowaną tą krete a także Ostrowie WPC 80 ) pzdr."


kreatyna moze byc tak jak rozpisales, dextroze wywal do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
dlaczego mam to wywalic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
100 tys, razy to chyba malo padlo to pytanie na forum.
masz wyszukiwarke, wpisz dextroza i po 2 min bedziesz wszystko wiedzial.
ew. jak slodzisz to mozesz do kawy czy herbaty dosypac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... kawa, herbata niebardzo smakuje z dekstrozą- za malo słodka, trzeba sypac pół szkalnki, zreszta i tak ma specyficzny posmak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Kurde szkoda że mi to dali bo teraz nie wiem co z tym zrobić bo wyrzucić mi szkoda :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki które zamierzam kupić - dobry wybór ?

Następny temat

co do kreatyny z vitalmaxa

forma lato