SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyne brać i czy wogóle jest sens

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
A jakie witaminki lepsze treca czy olimpu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
I jeszcze jedno pytanie jakie białko lepsze: AMERYKAŃSKIE BIAŁKO-WHEY PROTEIN KONC. 80% czy ostrowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
tanie dobre witaminki: daily formula na 100dni masz z glowy

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
Co do białka to dla kazadego powinno sie dobierać do grupy krwi .Jedni muszą kupować droższe białko bardziej zaawansowane a inni mniej w moim przypadku przy A RH + muszę kupować drogie białko teraz jem x5 z olimpu

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
drogier białko, dobre białko -----> x5 olimpu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
A ja mam problem- za sobą mam trzy cykle 1. Mono 2. Mono+ 2x gainer 777 a 3. Jabłczan Kreatyny czy mogę już zacząć brać staki kreatynowe? co w ogóle powinienem kupić bo chciałem cykl zrobić (masa masa masa i jeszcze raz masa :) ) wzrost 176cm i waga 61kg to trochę mało... 19 lat...;/ z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
Domanek96
jesli jestes na jakims cyklu mono to odczekaj okres ;) i kup sobie cell pump z biogenixa + jakias dieta wysoko bialkowa bardzo dobre rozwiazanie sam na takim zrobilem ladne pare kilo masy i duzzzzo sily

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Ostatni cykl skończyłem ok 3 miesiące temu :) u mnie z siłą to krucho... czyli CP i jakąś odżywkę białkową? oczywiście głównym dostarczycielem białka jest u mnie papu a odżywka w razie gdybym nie podołał tyle zjeść :D a Massacrę Olimpu? Nowe na rynku i nie wiem czy dobre... i czy mi bebechów nie popsuje bo to nie wiadomo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
Domanek96
moj cykl wyglada tak :D

dzien treningowy
rano mono
przed trenigniem massacra spora dawka
po treningu magnum 8000
wieczorem mono
przed snem bialko x5

dzien nie treningowy mono jak wyzej
bialko przed snem

massacra dobrze pompuje na treningu nie ma sensu jej brac w dni nie treningowe jak narazie po okolo 2 tyg cyklu dostalem okolo 1,5 kg masy moze sie wydawac ze to malo ale ja jestem czlowiekiem ktory trudno zdobywa mase no i przez te 2 tyg pobilem rekord na klate o 7 kg ;]

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Ja też mam ten problem... czyli zainwestuję w tą Massacrę i mono ale to takie zwykłe? http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/manufacturers_id/15/products_id/172/products_name/olimp-kreatyna-powder-250-g-50-porcji.html a Dekstrozę jak najlepiej brać? Bo chciałbym kupić ale dawki które podają na opakowaniach nie zawsze są optymalne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki które zamierzam kupić - dobry wybór ?

Następny temat

co do kreatyny z vitalmaxa

WHEY premium