SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyne brać i czy wogóle jest sens

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
Kolego w massacrze nie ma mono :)

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chodzilo chyba o porcje massacry- lącznie w niej 7g. kreatyny/ plus mono[pewnie jeszcze dodana przez kogoś].

ogolnie est tego dośc dużo, faktycznie, jednak towaru może i szkoda, bo o nerki bym sie nie obawiał, nic a nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
No nie o mono tylko o kretę ogólnie mi chodziło,a le po prostu chłopakowi proponujesz 17g krety dziennie co miałoby sens gdyby ważył jakeis 110kg i mierzył 190cm więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
A co lepiej wziąść OLIMP TOP MASS 1400g za 76zł. czy SYSTEM PROTEIN 80 - 750g - OLIMP za 56zł. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dwie różne rzeczy TOP MASS to bulk, a SP80 to białko
Zależy czego potrzebujesz do diety czy białka czy tylko kcal

pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musisz obliczyc braki jakie pojawiają się w diecie- jeśli bedzie dużo węglowodanów brakować, wraz z pewna ilościa białka to kupujesz pierwsza, jesli białka to tą drugą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
A dobrze jest łączyć l-glutamine z kreatyną? Jedno i drugie mam olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli zapewnisz oragnizmowi rzeczy postawowe to takie połaczenie może pomóc napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
No bez diety to daleko sie nie zajedzie;] chociaż tez 3 posiłki i gainer to min

Uświadom sobie, co Cię zniechęca i przygotuj się na to ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Sorry za te pytanie ale usłyszałem dzisiaj straszną głupotę. Kolega powiedział mi że podczas brania kreatyny nie powinno się brać białka a w szczególności pić mleka. Wydało mi się to tak absurdalne! Może chodził mu o laktozę jest wogule coś co źle wpływa na kreatynę oprócz kofeiny chociaż i to nie jest w 100% pewne bo czytałem parę wątków mówiącym o połączeniu kofeiny z kreatyną i dużych rezultatach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki które zamierzam kupić - dobry wybór ?

Następny temat

co do kreatyny z vitalmaxa

WHEY premium