SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zredukować i wyrzeźbić brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
Witajcie, mam 17 lat 172cm, waga 70kg.
Regularnie ćwiczę (domowa siłownia + basen) i chciałbym coś zrobić ze swoim brzuchem bo mi się nie podoba ;p 82cm obwodu na wysokości pępka. Przede wszystkim chodzi mi o takie ładne "wycięcie" go i wyrzeźbienie. Wiem że muszę ograniczyć słodycze do których mam słabość...
Na brzuch obecnie robię A6W, i pytam, co jeszcze warto robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Najlepiej to przestać robić A6W, tylko zacząć ćwiczyć normalnie (najlepiej całe ciało) - a tłuszczu pozbyć się w kuchni.

Dieta i nic więcej.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Najlepiej to będzie zacząć od czytania tematów podwieszonych, ustalenia diety i rozpoczęcia treningu, najlepiej FBW.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157
Zacznij od diety o ujemnej ilosci wegli. a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157
Po pierwsze: Wprowadź porządną dietkę z ujemnym carbo i znacząca ilością białka które jest kluczowe przy redukcji wagi.

Po drugie: Dołącz ćwiczenia siłowe ,ponieważ one głownie pomogą ci spalić tłuszcz. Areoby oczywiście w dni nietreningowe.

Po trzecie : Pij dużo wody wypłuczesz świństwa.

Po czwarte : mięśnie brzucha jak każdy inny mięsień potrzebuje odpoczynku do rozrostu. A6w nie jest zbyt skutecznym sposobem na budowe 6paka. Lepiej zafunduj sobie proste cwiczenia jak wznosy nog podczas zwisu, krótkie spięcia bądź najzwyklejsze brzuszki ze skrętami.


Podsumowując ciężko osiągnąć wymarzony kaloryfer nie angażując w to innych mięśni a także poświęcając się diecie i odpoczynkowi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w drodze do celu.


Zmieniony przez - dmk w dniu 2013-01-11 18:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
No to w maksymalnym stopniu ograniczę słodycze, bo tak o to na diecie się nie znam. I będę starał się nie obżerać na noc.

Co do ćwiczeń to ćwiczę całe ciało, ale bez sprzętu, podciąganie, brzuszki, itd;) Mówicie że A6W nie działa? Hm, szkoda bo ja już 13 dni to robię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
To nie jest tak, że nie działa, tylko jest mało efektywna. Daje słabe rezultaty, jest monotonna i naraża na kontuzje pleców. Zwłaszcza dolnych partii.

Dieta to podstawa sukcesu. Przeczytaj tematy podwieszone, to powinno wiele wyjaśnić.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukrzyca + Trenning

Następny temat

pomoc dla kolegi

WHEY premium