SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moge trochę zredukować?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6720
Waga: 75 kg
Wzrost: 172 cm
staż: Jakieś 9-10 miesięcy
Witam
Zbliża się lato i chciałbym się na nie jakoś przygotować. Wiem, że nie ma za bardzo co redukować, ale czy byłoby aż tak źle gdybym zszedł z 75 kg do 70?
Zdjęcia:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15700
Moim zdaniem nie powinno być problemu zredukować te kilka kilo. Lepsza będzie podstawa pod dalszą masówkę ;)

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34681
Jeżeli chodzi o moje skromne zdaje to według mnie powinieneś troche zredukować, wiadome, że zbliżają się wakacje i fajnie by było mieć sześciopak i te sprawy. Wytnij się, ale patrz w lustro, aż efekt będzie zadowalajacy, a nie na kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3781 Napisanych postów 43551 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 360687
wycinac to tu nie ma co ale zredukowac troche morzesz , zrób to z glową , dlatego przeczytaj najpierw ten art
Redukcja dla Juniora,czyli jak się do tego zabrać by DreamEvil http://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6720
Ok, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13346 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52467
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie/Rzeźba/Masa

Następny temat

Pomoc w uzyskaniu dobrej stabilnej rzeźby !

Cytrulinka