SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak "to wszystko" zmieniło Was samych i Wasze życie...?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
bo sie gibasz jak ******lony rezus


dobryyyyyy



Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2007-07-21 18:49:50

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Co do mnie to chyba dostałem swira na punkcie przegladania się w lustrze musze zacząć to kontrolowac,
Jak ostatnio byłem u kumpla i jego dziewczyny to kazał mi zdjąc koszulke no to zdjąłem i tylko powiedział tak ło ****a aleś ty wy***any masakra może dlatego że był lekko wypity i powiedział do swojej dziewczyny Pauliny ja piernicze jak ja cię pamietałem z podstawówki to byłes takie chuchro a teraz masz bary jak dwie moje
Podsumowująć

Fajne to uczucie

I na końcu dodałem zobaczysz po zimie

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
hyyy ja też dodaje jak ktoś mi mówi żę urosłem

poczekaj za rok jak mnie zobaczysz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Każdy kto przypakuje staje sie bardziej pewny siebie.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Odczuwam większą niechęć do tłustych ludzi żrących fast foody i do żuli chlejących od rana wina. Serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Chciałem jeszcze dodać że ile by nie było zawsze bedzie mało.
Patrząc na samego siebie osiągnąłem juz wszystko co sobie zaplanowałem 2 lata temu a jednak mało. Wszyscy już mi mówią że wystarczy a ja nadal mówie że mało.
Widze ludzi co objadają sie tym nie zdrowym żarciem i sobie mysle jacy wy wszyscy jesteście głupi robiąc sobie taka krzywde a najbardziej już lasek które ciągle narzekają jaka to ja jestem gruba trzymając w ręce paczke czipsów hrhrh




Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2007-07-22 07:52:34

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
dokładnie i Ci ludzie co ciągle sobie powtarzają, że są za grubi, że pora przejść na dietę i nic z tym nie robią. Raz jechałem autobusem i przede mną stała "dziewczyna" ok 170cm wzrostu ponad 90kg wagi i żarła wielkiego loda. Nie wyrobiłem i wale do niej tak głośno: "Dobre, co? bardzo dobre?" nic nie odpowiedziała tylko cała się czerwona zrobiła i wysiadła na następnym. Kto wie może coś do niej dotarło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Ja zrobilem sie pewniejszy siebie, z wiekszym spokojem przyjmuje zle wiadomosci, nie denerwuje sie tak, bo przeciez stres zostawiam na silowni. Mam wiecej wiary w siebie, lepiej gotuje i gospodaruje czas.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
epiej gotuje
To weź gotuj też dla nas :D otwórz kuchnie sfd i nas dokarmiaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
stałem się wyluzowany, bardziej opanowany, nie wrzeszcze juz na otoczenie, potrafię wreszcie wysłuchac ze spokojem krytykę, dziewczyny mnie dostrzegają a nawet siłka daje mi najlepsze odprężenie po pracy i dałóa wyhamowanie po rozstaniu niedawno z pewną dziewczyną, mam na to zwis... na siłce zapominam o Bożym świecie...

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuchy kulturystów

Następny temat

Poradnik "Zrób to sam"

WHEY premium